Filtry

Dostępność

Producent

Cena

30 zł - 120 zł

Efekty

Brak możliwości wyboru w tej grupie

 • Disney - Maskotka Myszka Mickey w...
  Producent: Disney
  Indeks: 5870234
  Dostępność: 17 szt.
  42,90 zł
  W magazynie

 • Disney - Maskotka Myszka Mickey 60 cm 5870231
  Producent: Disney
  Indeks: 5870231
  Dostępność: Chwilowo niedostępny
  109,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej

Klub przyjaciół Myszki Miki

Myszka Miki to uwielbiana przez dzieci fikcyjna postać z filmów animowanych. Najsłynniejsza mysz na świecie jest wesoła, przyjazna i zawsze uśmiechnięta, co sprawia, że kochają ją nie tylko dzieci, ale również dorośli. Zabawki z Myszką Miki oferowane przez Krainę Zabawy z pewnością zachwycą każdego małego wielbiciela przygód zabawnej myszki i jej przyjaciół.

Myszka Miki zadebiutowała na dużym ekranie w 1928 roku. Od tamtej pory postać myszy w charakterystycznych czerwonych spodenkach na dwa guziki pojawia się w bajkach, programach telewizyjnych i komiksach. Myszka Miki to ikona popkultury. W Krainie Zabawy znajdą Państwo zabawki z popularnego serialu animowanego „Klub przyjaciół Myszki Miki”.

Zabawki Myszka Miki

Prezentujemy niezwykle bogatą kolekcję zabawek z Myszką Miki, która dostarczy najmłodszym wielu wrażeń. W sprzedaży dostępne są figurki Myszki Miki, Kaczora Donalda i Goofy’ego wraz z akcesoriami: wozem strażackim, gaśnicą, quadem lub całą remizą strażacką. Figurki są lekkie i wykonane z niebywałą precyzją. Rączki i nóżki figurek są ruchome. Mogą stanowić uzupełnienie zestawów kolekcji Disney’a, które zdobyły serca dzieci w różnym przedziale wiekowym. Figurki ogromną popularność zawdzięczają ciekawej tematyce i zaprojektowaniu w taki sposób, aby podobały się najmłodszym.

Samodzielna zabawa kształtuje kreatywność i pobudza wyobraźnię. Pomóż dzielnej myszce ratować świat. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i stwórz nowe przygody.