Transformers (105)

Zabawki Transformers – Optimus Prime i Autoboty!

W sklepie zabawkarskim Kraina Zabawy oferujemy wiele rodzajów zabawek z serii Transformers. Transformersi to uwielbiane przez wiele dzieci roboty z planety Cybertron. Niegdyś znane w naszym kraju jedynie z popularnej serii komiksów, dziś są kochane przez nasze maluchy przede wszystkim z powodu oglądanych w telewizji seriali animowanych oraz efektownych filmów, które biją rekordy popularności wśród miłośników fantastycznych przygód na całym świecie. Popularność filmów i seriali jest od wielu już lat bardzo duża, ale co ciekawe to zabawki Transformers były pierwsze i to dla ich promocji opracowano cały świat i zaczęto później wydawać komiksy oraz filmy i seriale. W naszej ofercie znajdziesz bardzo dużo rodzajów zabawek Transformers.

Dlaczego dzieci lubią się bawić Transformersami?

Dlatego, że świat Transformers naprawdę działa na wyobraźnię! To nie są zwykłe roboty, tylko kosmiczni bohaterowie, którzy po przybyciu na ziemię, nie chcąc być odkrytymi, skrywali się pod postaciami samochodów, samolotów, oraz innych pojazdów. Teraz otrzymując zabawkę transformers dziecko ma możliwość samodzielnego przeobrażania robota w będący dla robota kamuflażem pojazd, co zawsze sprawia mu dużo frajdy i satysfakcji. Najpopularniejszą zabawką z serii Transformers jest zdecydowanie zabawka Optimus Prime, czyli szefa Autobotów, który ukrywa się pod postacią wielkiej ciężarówki.

W naszej ofercie znajduje się jednak oczywiście także znacznie więcej zabawek Transformers, które powstały na motywach różnych serii komiksów, seriali i filmów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zabawki Transformers: Robots In Disguise

Transformers: Robots In Disguise to bardzo popularny animowany serial telewizyjny, emitowany od 2015 roku, będący kontynuacją serialu Transformers: Prime. Zabawki Transformers: Robots In Disguise renomowanej marki Hasbro przeznaczone są dla starszych dzieci. Pozwalają im przenieść się w mroczny świat przyszłości, gdzie wkroczą do walki o ocalenie Ziemi przez nowym odłamem Deceptoników. Figurki Transformerów wykonane są z solidnych i bezpiecznych materiałów, z wysoką dbałością o detale, a skala między nimi zgodna jest z ich filmowymi odpowiednikami. Zawierają wiele ruchomych elementów, które umożliwiają transformację robota w pojazd. Oryginalne pudełko, w którym umieszczony jest bot, można w prosty sposób przerobić na tło przedstawiające scenę z filmu Transformers: Robots In Disguise.

Poznaj naszą ofertę zabawek Transformers: Robots In Disguise i zbierz całą kolekcję Transformerów!