Filtry


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej

Zabawki Transformers – Optimus Prime i Autoboty!

W sklepie zabawkarskim Kraina Zabawy oferujemy wiele rodzajów zabawek z serii Transformers. Transformersi to uwielbiane przez wiele dzieci roboty z planety Cybertron. Niegdyś znane w naszym kraju jedynie z popularnej serii komiksów, dziś są kochane przez nasze maluchy przede wszystkim z powodu oglądanych w telewizji seriali animowanych oraz efektownych filmów, które biją rekordy popularności wśród miłośników fantastycznych przygód na całym świecie. Popularność filmów i seriali jest od wielu już lat bardzo duża, ale co ciekawe to zabawki Transformers były pierwsze i to dla ich promocji opracowano cały świat i zaczęto później wydawać komiksy oraz filmy i seriale. W naszej ofercie znajdziesz bardzo dużo rodzajów zabawek Transformers.

Dlaczego dzieci lubią się bawić Transformersami?

Dlatego, że świat Transformers naprawdę działa na wyobraźnię! To nie są zwykłe roboty, tylko kosmiczni bohaterowie, którzy po przybyciu na ziemię, nie chcąc być odkrytymi, skrywali się pod postaciami samochodów, samolotów, oraz innych pojazdów. Teraz otrzymując zabawkę transformers dziecko ma możliwość samodzielnego przeobrażania robota w będący dla robota kamuflażem pojazd, co zawsze sprawia mu dużo frajdy i satysfakcji. Najpopularniejszą zabawką z serii Transformers jest zdecydowanie zabawka Optimus Prime, czyli szefa Autobotów, który ukrywa się pod postacią wielkiej ciężarówki.

W naszej ofercie znajduje się jednak oczywiście także znacznie więcej zabawek Transformers, które powstały na motywach różnych serii komiksów, seriali i filmów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!