Figurki Schleich (640)

Figurki Schleich

Galopujący ogier oldenburski, atakujący Tyrannosaurus Rex czy urocza młoda panda wyglądają tak, jakby za chwilę miały ożyć. To znak rozpoznawczy wszystkich figurek sygnowanych niemiecką marką Schleich, słynnych ze swojego realizmu i wykonania z najwyższą dbałością o każdy detal. Wszystko to sprawia, że doskonale nadają się do podziwiania, kolekcjonowania, zabawy i poszerzania wiedzy o fascynującym świecie fauny.

Dlaczego zabawki Schleich są wyjątkowe?

O wyjątkowości figurek Schleich decyduje proces ich powstawania, w którym każdy szczegół ma znaczenie. Projekt modelu jest konsultowany z zespołem weterynarzy, hodowców i zoologów, by jak najwierniej oddawał swój pierwowzór. Figurki odlewa się z trwałych i bezpiecznych tworzyw sztucznych, a następnie ręcznie maluje każdą sztukę specjalnymi farbami. Poszczególne zwierzęta i inne postaci są zatem unikatowe, a jakości ich wykonania niczego nie można zarzucić.

Zabawki Schleich są trwałe i bezpieczne, a dzieci mogą bawić się nimi na wiele sposobów. Z ich pomocą stworzą prawdziwy ośrodek jeździecki, przeprowadzą zawody konne i pokazy hodowlane. Miłośnicy dinozaurów bez problemu wykreują scenki z udziałem tych budzących respekt stworzeń, a fani Afryki zorganizują kapitalne safari. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by stworzyć własną farmę pełną zwierząt hodowlanych lub zanurzyć się w bajkowym świecie elfów pełnym jednorożców i smoków.

Zachwycające kolekcje Schleich

Figurki Schleich to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów – do dzisiaj powstało już 600 różnych modeli. W Krainie Zabawy znajdziesz niemal setkę koni poszczególnych ras, mnóstwo dzikich zwierząt ze wszystkich kontynentów oraz szeroki wybór zwierząt domowych i gospodarskich. Działająca nieprzerwanie od 1935 roku firma Schleich regularnie tworzy nowe figurki, które umieszczamy w naszej ofercie, byś mógł stale uzupełniać swoją kolekcję o nowości.