Littlest Pet Shop (1)

Zabawki Littlest Pet Shop

Zabawki Littlest Pet Shop to przede wszystkim figurki przedstawiające słodkie zwierzaki o dużych, pięknych oczach, nawiązujące do postaci z popularnego serialu telewizyjnego dla dzieci o tej samej nazwie. Cała kolekcja figurek Littlest Pet Shop liczy 797 zwierzątek i podzielona jest na kolekcje (dzikie, gospodarstwo, koty, psy, ptaki, płazy/gady, robaki, wodne) oraz serie. Oprócz kolekcji głównych występują również kolekcje specjalne i tematyczne. Figurki dostępne są w trzech rozmiarach (maleńkie, miniaturowe i klasyczne). Wybór jest przeogromny, a zabawa i kolekcjonowanie zabawek Littlest Pet Shop jest doskonałą opcją spędzania wolnego czasu w uroczym towarzystwie słodkich zwierzątek. Dawniej dzieci kolekcjonowały pocztówki, dziś mogą zbierać i jednocześnie bawić się uroczymi zwierzątkami Littlest!

Zestawy Littlest Pet Shop

Figurki Littlest Pet Shop najlepiej się prezentują (i najlepiej czują) w specjalnie przygotowanych dla nich domkach. Oprócz domków dostępne są również place zabaw, karuzele, pudełeczka i pojazdy, które urozmaicają zabawę zwierzątkami. Domki można kupić oddzielnie lub w zestawach z figurkami. Co ciekawe, często nawet nie wiemy, jakie zwierzątko znajdziemy w zestawie. Zwierzaki podzielone są bowiem na trzy kategorie – popularne (które trafiają się najczęściej), egzotyczne (występujące rzadziej) oraz wymarzone (najrzadsze). Z tego powodu każde rozpakowanie zestawu Little Pet Shop gwarantuje niesamowite emocje!

Wybierając zestaw Littlest Pet Shop otrzymujesz nie tylko zwierzątka, ale też różnego rodzaju akcesoria tematyczne, będące doskonałym uzupełnieniem kolekcji zabawek.

Zbierz całą kolekcję figurek Little Pet Shop!

Seria figurek Littlest Pet Shop skierowana jest przede wszystkim do dziewczynek, lecz nie tylko. Niezwykle trudno jest się oprzeć dużym, uroczym oczom zwierzątek Littlest. Jeśli marzysz o tym, by zacząć kolekcjonowanie figurek Little Pet Shop lub pragniesz powiększyć swoją kolekcję jesteś w dobrym miejscu. Regularnie poszerzamy asortyment o nowości, organizujemy również liczne promocje. Poznaj naszą ofertę i zbierz całą kolekcję zabawek Pet Shop!