Kategorie

Filtry

Lalki i przytulanki (1017)

Zabawki dla dziewczynek

Choć nic nie stoi na przeszkodzie, by dziewczynki bawiły się samochodami, a chłopcy lalkami, nie można zaprzeczyć, że istnieje szeroka kategoria zabawek dla dziewczynek, chętnie wybieranych i wyjątkowo lubianych przez małe kobietki. Należą do nich z pewnością różnego rodzaju lalki i przytulanki, a także zabawki na licencji uwielbianych przez dziewczynki bajek, między innymi Krainy Lodu, Mustanga: Duch Wolności, czy klasycznych animacji Disneya. Wiele dziewczynek kocha zwierzęta i chętnie bawi się interaktywnymi pluszakami przypominającymi pieski, kotki czy magiczne jednorożce. Wszystko to – i wiele więcej – oferujemy w tej właśnie kategorii produktów naszego sklepu. Znajdziecie tu zabawki, które ucieszą dziewczynki w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach!

Lalki

Lalki to najbardziej lubiane przez dziewczynki zabawki. Dzięki nim mogą poczuć się jak młode mamy, które muszą zająć się swoim dzieckiem, lub dorosłe kobiety rozważające wybór odpowiedniej sukienki i torebki na wieczór. Zabawa lalkami rozwija wyobraźnię i pozwala dziewczynkom puścić wodze fantazji. Z myślą o ich potrzebach przygotowaliśmy szeroką ofertę lalek różnego rodzaju – od interaktywnych lalek BABY born i popularnych Barbie, po najnowsze serie laleczek L.O.L. Surprise. Lalki nie tylko dostarczają dziewczynkom wiele radości, ale również pozytywnie wpływają na ich rozwój. Do najważniejszych korzyści z zabawy lalkami należą rozwój empatii i instynktu opiekuńczego, poszerzanie zasobu słownictwa (udowodniono, że dzieci znaczne więcej mówią do lalek niż innych zabawek), utrwalanie ról społecznych i obowiązujących zasad (które trzeba wpoić lalkom). Co ważne, dla wielu dziewczynek lalka staje się najlepszą przyjaciółką, odganiając lęki i dając poczucie bezpieczeństwa, na przykład w sytuacji rozłąki z rodzicami czy zasypiania.

Przytulanki i zwierzątka

Wśród zabawek dla dziewczynek nie może zabraknąć uroczych przytulanek, które pełnią ważną rolę w wielu zabawach, często stanowiąc alternatywę dla lalek. Misiem czy pieskiem również można się przecież opiekować. Dziewczynki chętnie bawią się także różnego rodzaju zabawkowymi zwierzątkami – od realistycznych figurek czy interaktywnych pluszaków naśladujących żywe zwierzęta po fantastyczne stwory rodem z baśni. Dużą popularnością cieszą się także maskotki przedstawiające bohaterów ulubionych bajek i filmów.