By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności.

Przy odbiorze (za pobraniem):

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie Punktu Odbioru Osobistego. W wybranych przypadkach sklep KrainaZabawy zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przelew:

Zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym KrainaZabawy, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność online:

To forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez Przelewy24 i iMoje oraz płatność BLIK. Płatność jest księgowana w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność kartą (Visa, MasterCard):

Na platformie Przelewy24 transakcje są zabezpieczone 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Możliwe są transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność Twisto

Zamów teraz i zapłać w ciągu 30 dni.