Psi Patrol (59)

Psi Patrol

Zabawki Psi Patrol

Zabawki Psi Patrol, przedstawiające postacie i pojazdy z tego niezwykle lubianego serialu animowanego dla dzieci, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych. Nie może być inaczej, ponieważ dzieci wraz ulubionymi bohaterami z serialu mogą codziennie ratować świat! Nawet kiedy sytuacja jest bardzo trudna, z Psim Patrolem misja zawsze się udaje!

Najwyższej jakości zabawki z bajki Psi Patrol

Załoga Psiego Patrolu składa się z siedmiu niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju szczeniąt, którym pomaga chłopiec Ryder. Każdy z piesków ma indywidualne cechy (Chase jest psem policyjnym, Marshall to pies strażacki, Skye jest specjalistą od zadań w powietrzu, Zuma jest ekspertem od zadań w wodzie, Rocky doskonale zna się na recyklingu, natomiast Rubble świetnie obsługuje sprzęt budowlany). Bohaterowie mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt ratowniczy, który doskonale odwzorowany jest w zabawkach z bajki Psi Patrol firmy Spin Master. Dziecko z przyjemnością wybierze swojego ulubionego bohatera i pojazd, a może zechce mieć wszystkie!

Ratowanie świata z zabawkami Psiego Patrolu to najlepszy sposób na nudę!

Dostępne w Krainie Zabawy figurki i inne zabawki Psiego Patrolu zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu doskonale odzwierciedlają wygląd bohaterów. Niektóre zabawki Psiego Patrolu posiadają ciekawe akcesoria, jak dron szpiegowski z pojazdem policyjnym. Wybrane pojazdy można także przekształcać, niczym Transformersy, co stanowi dodatkową atrakcję. Innym wartym polecenia zestawem, jest zestaw Be The Hero, inspirowany jednym z bohaterów – Marshallem. Dzięki temu zestawowi dziecko może wcielić się w swoją ulubioną postać z bajki, przeżywając niezwykłe przygody podczas zabawy.

Zabawki Psi Patrol nie pozwolą dzieciom się nudzić. Możemy być spokojni, że w sytuacji zagrożenia, przeszkolony zespół Psiego Patrolu przyjdzie nam z pomocą!