Psi Patrol (119)

Zabawki Psi Patrol

Zabawki Psi Patrol, przedstawiające postacie i pojazdy z tego niezwykle lubianego serialu animowanego dla dzieci, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych. Nie może być inaczej, ponieważ dzieci wraz ulubionymi bohaterami z serialu mogą codziennie ratować świat. Nawet kiedy sytuacja jest bardzo trudna, z Psim Patrolem misja zawsze się udaje!

Najwyższej jakości zabawki z bajki Psi Patrol

Załoga Psiego Patrolu składa się z sześciu niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju szczeniąt, którym pomaga chłopiec Ryder. Każdy z piesków ma indywidualne cechy. Chase jest psem policyjnym, Marshall to pies strażacki, Skye jest specjalistą od zadań w powietrzu, Zuma jest ekspertem od zadań w wodzie, Rocky doskonale zna się na recyklingu, natomiast Rubble świetnie obsługuje sprzęt budowlany. Czasem dołącza do nich husky Everest ze swoim skuterem śnieżnym lub odważny chihuahua Tracker w samochodzie terenowym. Bohaterowie mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt ratowniczy, który doskonale odwzorowany jest w zabawkach z bajki Psi Patrol firmy Spin Master. Dziecko z przyjemnością wybierze swojego ulubionego bohatera i pojazd, a może zechce mieć je wszystkie...

Ratowanie świata z zabawkami Psiego Patrolu to najlepszy sposób na nudę!

Dostępne w Krainie Zabawy figurki i inne zabawki na licencji Psiego Patrolu zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu doskonale odzwierciedlają wygląd bohaterów. Niektóre zabawki inspirowane bajką Psi Patrol mają ciekawe akcesoria, takie jak dron szpiegowski z pojazdem policyjnym. Wybrane pojazdy można także przekształcać niczym Transformersy, co stanowi dodatkową atrakcję.  Dzięki realistycznie odwzorowanym figurkom akcji i dołączonych do nich pojazdom oraz gadżetom każde dziecko może wcielić się w swoją ulubioną postać z bajki, przeżywając niezwykłe przygody podczas zabawy.

Zabawki Psi Patrol nie pozwolą dzieciom się nudzić
. Możemy być również spokojni, że w sytuacji zagrożenia przeszkolony zespół Psiego Patrolu przyjdzie nam z pomocą!

Chase z Psiego Patrolu – ulubieniec wielu dzieci

Jednym z głównych bohaterów bajki Psi Patrol jest owczarek niemiecki Chase, który podbił serca dzieci na całym świecie. Uwielbiają go szczególnie chłopcy w wieku przedszkolnym, dla których jest wzorem lojalności, inteligencji i odwagi. Zabawki przedstawiające Chase’a z pewnością wywołają radosny uśmiech na twarzach jego małych fanów, a zabawa nimi dostarczy mnóstwa frajdy. Poza wspomnianymi już figurkami i zestawami zawierającymi odjazdowe pojazdy, którymi kieruje właśnie ten piesek, do wyboru są także interaktywne maskotki Chase (oraz inne szczenięta z bajki Psi Patrol), które wydają dźwięki i potrafią się poruszać. Wykonane z przyjemnego w dotyku pluszu miękkie zabawki można bez obaw przytulać – z pewnością staną się prawdziwymi przyjaciółmi niejednego malucha.

Gry i puzzle Psi Patrol

Młodym fanom bajki Psi Patrol warto także podsunąć edukacyjne zabawki na motywach tej animacji. Wizerunek ulubionych psiaków zachęci je do układania puzzli pozwalającego ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację. Godne polecenia są także znane gry na licencji Psiego Patrolu, między innymi chińczyk, domino czy memory, które zapewnią wiele godzin wartościowej rozrywki całej rodzinie.

Wpływ bajki Psi Patrol na rozwój dziecka

Zabawki Psi Patrol, oprócz dostarczania dzieciom wspaniałej rozrywki, ma również znaczący wpływ na ich rozwój emocjonalny i społeczny. Dzieci uczą się wartości takich jak współpraca, odpowiedzialność, a także radzenie sobie z trudnościami. Bohaterowie bajki Psi Patrol, tak jak Chase, są wzorami do naśladowania, dzięki którym dzieci uczą się, że każdy ma swoje unikalne umiejętności i może przyczynić się do sukcesu grupy. Dzięki temu najmłodsi odbiorcy uczą się akceptować różnorodność i doceniać znaczenie wspólnego działania.

Zabawki inspirowane bajką Psi Patrol, takie jak figurki czy pojazdy, pozwalają dzieciom przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów i rozwijać wyobraźnię oraz kreatywność. W trakcie zabawy maluchy mogą przeżywać niesamowite przygody, uczyć się rozwiązywać problemy oraz współdziałać z innymi.