Psi Patrol (107)

Zabawki Psi Patrol

Zabawki Psi Patrol, przedstawiające postacie i pojazdy z tego niezwykle lubianego serialu animowanego dla dzieci, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych. Nie może być inaczej, ponieważ dzieci wraz ulubionymi bohaterami z serialu mogą codziennie ratować świat. Nawet kiedy sytuacja jest bardzo trudna, z Psim Patrolem misja zawsze się udaje!

Najwyższej jakości zabawki z bajki Psi Patrol

Załoga Psiego Patrolu składa się z sześciu niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju szczeniąt, którym pomaga chłopiec Ryder. Każdy z piesków ma indywidualne cechy. Chase jest psem policyjnym, Marshall to pies strażacki, Skye jest specjalistą od zadań w powietrzu, Zuma jest ekspertem od zadań w wodzie, Rocky doskonale zna się na recyklingu, natomiast Rubble świetnie obsługuje sprzęt budowlany. Czasem dołącza do nich husky Everest ze swoim skuterem śnieżnym lub odważny chihuahua Tracker w samochodzie terenowym. Bohaterowie mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt ratowniczy, który doskonale odwzorowany jest w zabawkach z bajki Psi Patrol firmy Spin Master. Dziecko z przyjemnością wybierze swojego ulubionego bohatera i pojazd, a może zechce mieć je wszystkie...

Ratowanie świata z zabawkami Psiego Patrolu to najlepszy sposób na nudę!

Dostępne w Krainie Zabawy figurki i inne zabawki na licencji Psiego Patrolu zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością, dzięki czemu doskonale odzwierciedlają wygląd bohaterów. Niektóre zabawki inspirowane bajką Psi Patrol mają ciekawe akcesoria, takie jak dron szpiegowski z pojazdem policyjnym. Wybrane pojazdy można także przekształcać niczym Transformersy, co stanowi dodatkową atrakcję.  Dzięki realistycznie odwzorowanym figurkom akcji i dołączonych do nich pojazdom oraz gadżetom każde dziecko może wcielić się w swoją ulubioną postać z bajki, przeżywając niezwykłe przygody podczas zabawy.

Zabawki Psi Patrol nie pozwolą dzieciom się nudzić
. Możemy być również spokojni, że w sytuacji zagrożenia przeszkolony zespół Psiego Patrolu przyjdzie nam z pomocą!

Chase z Psiego Patrolu – ulubieniec wielu dzieci

Jednym z głównych bohaterów bajki Psi Patrol jest owczarek niemiecki Chase, który podbił serca dzieci na całym świecie. Uwielbiają go szczególnie chłopcy w wieku przedszkolnym, dla których jest wzorem lojalności, inteligencji i odwagi. Zabawki przedstawiające Chase’a z pewnością wywołają radosny uśmiech na twarzach jego małych fanów, a zabawa nimi dostarczy mnóstwa frajdy. Poza wspomnianymi już figurkami i zestawami zawierającymi odjazdowe pojazdy, którymi kieruje właśnie ten piesek, do wyboru są także interaktywne maskotki Chase (oraz inne szczenięta z bajki Psi Patrol), które wydają dźwięki i potrafią się poruszać. Wykonane z przyjemnego w dotyku pluszu miękkie zabawki można bez obaw przytulać – z pewnością staną się prawdziwymi przyjaciółmi niejednego malucha.

Gry i puzzle Psi Patrol

Młodym fanom bajki Psi Patrol warto także podsunąć edukacyjne zabawki na motywach tej animacji. Wizerunek ulubionych psiaków zachęci je do układania puzzli pozwalającego ćwiczyć spostrzegawczość i koncentrację. Godne polecenia są także znane gry na licencji Psiego Patrolu, między innymi chińczyk, domino czy memory, które zapewnią wiele godzin wartościowej rozrywki całej rodzinie.