Świnka Peppa (67)

Zabawki Świnka Peppa

Różową świnkę rysowaną charakterystyczną prostą kreską znają chyba wszyscy – w końcu bajka odniosła światowy sukces i jest emitowana aż w 180 krajach! Przygody Peppy, jej rodziny i licznych przyjaciół śledzą z wielkim zainteresowaniem nawet dzieci, które jeszcze nie potrafią mówić, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Małym fanom serialu ogromną radość sprawiają wszelkie gadżety i zabawki inspirowane Świnką Peppą. W Krainie Zabawy znajdziesz ich mnóstwo!

Jakie zabawki z motywem Świnki Peppy warto kupić maluchom?

Pogodny nastrój, pozytywne przesłanie i rodzinne ciepło bijące z każdego odcinka sprawiają, że dzieci nie mogą oderwać się od ekranu, domagając się kolejnych przygód ulubionej świnki. Godną polecenia alternatywą dla oglądania jest odgrywanie scenek z życia bohaterów z użyciem maskotek, figurek i innych zabawek opartych na tej bajce. Dobrze wybrane i dopasowane do wieku malucha nie tylko zapewniają świetną zabawę, ale wspierają także rozwój dziecka na wielu płaszczyznach.

Dwulatkom warto sprezentować trwałe i bezpieczne zabawki z drewna, takie jak pojazdy z serialu, które można ze sobą łączyć dzięki wbudowanym magnesom, czy figurki rodziny świnki Peppy. Naukę kształtów i kolorów wesprze sorter w formie autobusu prowadzonego przez Panią Królik, a gumowe figurki uatrakcyjnią wieczorną kąpiel.

Trzylatki mogą już bawić się zestawami zawierającymi mniejsze elementy, np. domkiem, kamperem, pociągiem czy samolotem z figurkami głównych bohaterów. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszą się także puzzle przedstawiające sceny z bajki oraz inne akcesoria ozdobione wizerunkiem uśmiechniętej Peppy.

Prosta i sympatyczna bajka dla najmłodszych – za co dzieci kochają Peppę?

Jak się okazuje, ukochany bajkowy bohater wcale nie musi powiewać peleryną, dysponować magiczną mocą ani pokonywać przebiegłych przeciwników – wystarczy, że skacze w kałuży, chodzi do przedszkola i poznaje świat tak samo jak każdy kilkulatek. Nieskomplikowana akcja i sytuacje znane z życia codziennego pozwalają najmłodszym identyfikować się z bohaterami tej uroczej brytyjskiej animacji. Krótkie odcinki, zrozumiałe dialogi i bardzo uproszczona, kolorowa animacja przyciągają uwagę dzieci, ale przygody sympatycznych bohaterów wywołają również uśmiech na twarzy rodziców, którzy w wielu sytuacjach mogą przejrzeć się jak w lustrze.