LEGO Ninjago (38)

Lego Ninjago

Istniejąca od 2011 roku seria Lego Ninjago oraz serial animowany Lego Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu szybko awansowały na jedną ze sztandarowych produkcji słynnego duńskiego koncernu. Co stoi za tym sukcesem? Wartka akcja, nietuzinkowi bohaterowie, charakterystyczny humor, a może cała koncepcja drogi do mistrzostwa? Jedno jest pewne – Lego Ninjago to znacznie więcej niż tylko klocki.

Stwórz własne przygody mistrzów Spinjitzu z zestawami Lego Ninjago!

W ślad za popularnością serialu idą kolejne zestawy klocków Lego Ninjago tworzone głównie z myślą o chłopcach w wieku od 4 do 12 lat. Każdy z nich zawiera postaci, pojazdy i inne elementy pojawiające się w animacji, dzięki czemu bez problemu odtworzysz świat wojowników ninja w zaciszu własnego pokoju i wymyślisz własne, niepowtarzalne scenariusze przygód ulubionych bohaterów. Konstruuj krainę Ninjago samodzielnie lub w towarzystwie innych fanów i zyskaj godziny wciągającej zabawy!

Do dyspozycji są mechy ninja, smoki ognia, gromu i wody, statki, motocykle, samochody wyścigowe, śmigacze, katamarany, a także świątynie. Bohaterowie walczą za pomocą czterech rodzajów Złotych Broni: Shukerina Lodu, Miecza Ognia, Nunczako Błyskawic i Kosy Wstrząsów. Z takim wyposażeniem możesz prowadzić treningi, szkolić wojowników, planować bitwy i tworzyć pasjonujące historie. Gotowy do akcji? Ninja... GO!

Co musisz wiedzieć o świecie Ninjago?

Jeśli należysz do szerokiego grona fanów Ninjago, o krainie mistrzów spinjitzu prawdopodobnie wiesz już wszystko. W przeciwnym razie jak najszybciej uzupełnij swoje wiadomości i poznaj niezwykłych bohaterów – Kaia, Jaya, Cole'a, Zane'a, Nyę i Lloyda, którzy reprezentują sześć cnót niezbędnych na drodze do mistrzostwa: odwagę, uczciwość, równowagę, hojność, ciekawość świata i mądrość. Ich nauczycielem jest sędziwy Wu. Na co dzień wojownicy bronią swojej krainy przed siłami ciemności pod wodzą Garmadona, które chcą zawładnąć czterema broniami spinjitzu, zaawansowanej sztuki walki łączącej kunszt techniczny z mocą wirowania.

Historia przedstawiona w animacji jest złożona i niezwykle inspirująca, a fantastyczne przygody nawiązujące do japońskiej kultury samurajów wciągnęły już miliony dzieci i nastolatków na całym świecie. Do tej pory powstało kilkanaście sezonów, a twórcy nieustannie przygotowują kolejne odcinki.