LEGO Ninjago

  Filtry

  Dostępność

  Producent

  Cena

  15 zł - 450 zł

  Efekty

  Brak możliwości wyboru w tej grupie

  
  Szybka wysyłka

  Szybka wysyłka

  Wysyłka w ciągu 24 godzin

  Czytaj więcej
  Formy płatności

  Formy płatności

  By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

  Czytaj więcej
  Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo

  Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

  Czytaj więcej
  Kontakt

  Kontakt

  Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

  Czytaj więcej

  LEGO Ninjago

  Klocki z serii LEGO Ninjago to jedna z nowszych serii klocków LEGO, której od razu udało się zdobyć bardzo dużą popularność wśród dzieci, przede wszystkim wśród chłopców. Powodem, dlaczego klocki LEGO Ninjago cieszą się tak dużą popularnością jest to, że dzieci kochają złożony, kolorowy świat Ninjago, który wcześniej znali tylko z popularnego serialu dla najmłodszych, a dzięki klockom LEGO mogą się przedostać do jego wnętrza i samodzielnie kreować nowe przygody!

  Dla kogo przeznaczone są klocki z serii LEGO Ninjago?

  Klocki LEGO Ninjago są dostępne w sklepach dopiero od 2011 roku. Jak już wspomnieliśmy, świat LEGO Ninjago jest inspirowany serialem dla dzieci Ninjago, a szerzej kulturą japońską. Głównymi bohaterami tego świata są czterej wojownicy, mistrzowie Spinjitsu – Cole, Jay, Kai i Zane. Każdy z nich dysponuje inną mocą i innymi broniami. Dzieci bawiąc się klockami LEGO Ninjago mają do dyspozycji Shukerin Lodu, Kosę Wstrząsu, Nunczako Błyskawic i Miecz Ognia. Taka konstrukcja tego świata pasjonuje każdego małego chłopca i pozwala mu rozwijać swoją wyobraźnię!

  Wraz z rozwojem fabuły serialu, firma LEGO wprowadza oczywiście na rynek nowe zestawy klocków, w których zafascynowane tym światem dziecko może znaleźć nowe, poznane w trakcie serialu postacie, nowe stworzenia, nowe pojazdy i nowe budynki Ninjago. Posiadając przynajmniej kilka zestawów LEGO Ninjago dziecko ma możliwość wspaniałej zabawy samemu, ze swoimi przyjaciółmi lub ze swoimi rodzicami. Posiadanie nawet kilku, niekoniecznie dużych zestawów takich klocków LEGO pozwala dziecku także na stworzenie własnej, indywidualnie dobranej kolekcji klocków z ulubionymi bohaterami i motywami z serialu.