Playmobil (503)

Zabawki Playmobil

Zabawki Playmobil to kolekcje figurek dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Figurki przedstawiają najróżniejsze postaci w każdym zakątku świata. Imponujące zestawy z całym mnóstwem akcesoriów to inspiracja do świetnej zabawy. Miniaturowy świat zabawek zachwyca dzieci i pozwala im odgrywać różne role i wymyślone scenariusze. Chłopcy z pewnością ucieszą się z figurek rycerzy, piratów oraz smoków. Dla dziewczynek idealnymi zestawami są m.in. wróżki, księżniczki, czy konie. Szeroka oferta zabawek Playmobil dostępna w naszym sklepie z pewnością pozwoli znaleźć zestawy, z których ucieszy się każde dziecko.

Playmobil dla dziewczynek

Zabawki Playmobil dla dziewczynek to mnóstwo serii i zestawów stworzonych z myślą właśnie o nich. Większość kilkulatek będzie zachwycona realistycznymi figurkami i akcesoriami umożliwiającymi zabawę w dom i kreowanie życia miniaturowej rodziny, serią Princess przedstawiającą piękne księżniczki i ich baśniowe zamki czy też zestawami zawierającymi zwierzęta – przede wszystkim różnej maści konie i kucyki, ale także dziką faunę zamieszkującą ogród zoologiczny. Żądne przygód dziewczynki chętnie bawią się także zabawkami Playmobil z serii Miasto, Szpital czy Family Fun, a także zestawami na licencji ulubionych bajek. Nieskończone możliwości tworzenia nowych scenariuszy i kreatywnej zabawy sprawiają, że figurki Playmobil to jedne z ulubionych zabawek dla dziewczynek.

Zestawy Playmobil idealne dla chłopców

Chłopcy również potrafią na długie godziny zanurzyć się w świecie zabawek Playmobil. Dobrane do ich zainteresowań zestawy sprawiają, że mogą odgrywać role policjantów, strażaków czy kaskaderów, a także zająć się budową miasta, grą w piłkę nożną czy walkami dinozaurów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć zestawy z różnych serii, rozbudowując świat figurek Playmobil, a także pobawić się razem z siostrą czy koleżanką!