Dostępność
Producent
Marka
Płeć
Efekty

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej

Klocki LEGO

Klocki LEGO to powszechnie znane i lubiane zabawki dla dzieci. Pierwsze klocki powstały w Danii, a ich nazwa wywodzi się od słów „leg godt”, co oznacza „baw się dobrze”. Marka LEGO powstała w 1932 roku i na początku zajmowała się produkcją zabawek drewnianych. Dopiero kilka lat po powstaniu firmy założyciele zaczęli produkować zabawki z tworzywa sztucznego, które przyniosły wielki światowy sukces. Zabawki LEGO towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat.

Klocki LEGO w Krainie Zabawy

LEGO specjalizuje się w tworzeniu klocków, którymi bawią się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W naszej ofercie znajdują się popularne zabawki LEGO Ninjago, które przeniosą dziecko w świat wojowników Ninja, czy klocki LEGO Harry Potter, które zabiorą je do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Oferujemy uniwersalne klocki ze znanych i lubianych filmów oraz komiksów, które przypadną do gustu każdemu. Serie klocków LEGO dostępne są dla dzieci w różnym przedziale wiekowym – od najmłodszych w wieku 1,5 aż do dzieci powyżej 16 roku życia.

Na czym polega fenomen klocków LEGO?

Klocki LEGO rozwijają wyobraźnię dziecka i mają ogromną wartość edukacyjną. Dzięki nim może budować obiekty i kreować różne światy. Zabawa klockami rozwija zdolności manualne i wpływa na koordynację wzrokową i ruchową. LEGO uczy cierpliwości i precyzji oraz logicznego myślenia. Klocki LEGO rozwijają zdolności i umiejętności dziecka, które z pewnością przydadzą mu się w przyszłości.