Filtry

Dostępność

Producent

Cena

30 zł - 1650 zł

Efekty

Brak możliwości wyboru w tej grupie


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej

LEGO Technic

W Krainie Zabawy oferujemy wiele różnorodnych rodzajów klocków LEGO. Bezsprzecznie jedną z najpopularniejszych serii LEGO – i to już od bardzo wielu lat – są klocki LEGO Technic. Klocki te dają bawiącym się nimi dzieciom oraz osobom dorosłym możliwość skonstruowania wielu ciekawych maszyn i pojazdów i dodatkowo uzupełnić je silnikiem Power Functions, który sprawia, że zbudowana z klocków maszyna może być zdalnie sterowana.

Dlaczego klocki LEGO Technic są tak bardzo kochane przez wszystkie dzieci?

Dla dziecka LEGO Technic to możliwość wczucia się w rolę konstruktora i samodzielnego tworzenia luksusowych samochodów, maszyn budowlanych czy helikopterów i samolotów. Każdemu dziecku taka zabawa dostarcza bardzo dużo radości, a przy okazji daje możliwość nauki tego, jak działają takie maszyny.

LEGO Technic to nie jest żadna nowość na rynku. Ta seria klocków LEGO istnieje już od ponad 40 lat. Nie od początku jednak klocki te dawały tak samo duże możliwości i nie od początku cieszyły się tak samo dużą popularnością wśród klientów. Na początku modele LEGO Technic nie posiadały nawet jeszcze żadnych ruchomych części. Te pojawiły się dopiero kilka lat później i od tej pory firma LEGO zaczęła oferować swoim klientom coraz większą ilość, coraz bardziej skomplikowanych modeli z serii Technic. To sprawiło, że klocki te stały się uwielbiane nie tylko przez dzieci, ale również przez starszą młodzież i przez osoby dorosłe.

Możliwość samodzielnego tworzenia urządzeń mechanicznych

Obecnie LEGO Technic to bardzo dużo różnego typu modeli urządzeń mechanicznych, których stopień skomplikowania jest dostosowany bezpośrednio do wieku osoby, która się będzie zajmowała ich złożeniem. Najprostsze modele LEGO Technik posiadają „zaledwie” kilkadziesiąt lub kilkaset części, a najbardziej złożone mają ich nawet kilka tysięcy! Wybierając model LEGO Technic dla siebie lub dla swojego dziecka koniecznie więc zwrócić uwagę na to, czy na pewno nie będzie on za bardzo skomplikowany.