Kategorie

Filtry

Dostępność

Brak wyboru

Producenci

Brak wyboru

Marki

Brak wyboru

Zainteresowania

Brak wyboru

Wiek dziecka

Brak wyboru

Płeć

Brak wyboru

Efekty

Brak wyboru

Baby Alive (0)

Brak dostępnych produktów

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.Baby Alive

Baby Alive to seria interaktywnych lalek proponowana przez światowego giganta wśród firm produkujących zabawki Hasbro. Zabawki te wyróżnia uroczy wygląd, wiele funkcji i akcesoriów uatrakcyjniających zabawę oraz szeroki wybór modeli przeznaczonych dla dzieci od trzeciego roku życia. W zależności od rodzaju Baby Alive może mówić, pić i moczyć pieluszkę, jeść, płakać i gaworzyć zupełnie jak prawdziwy bobas. Dołączone do zestawów akcesoria pozwalają bawić się w odgrywanie ról i opiekować lalkami, naśladując codzienne czynności wykonywane przez rodziców. Baby Alive cechuje przy tym wysoka jakość, trwałość i odporność na zniszczenie, co sprawia, że zabawa nimi jest bezpieczna dla małych dzieci.

Zabawa lalkami Baby Alive pozwala dzieciom rozwijać kompetencje społeczne poprzez odgrywanie roli opiekuna, uczy je empatii, wrażliwości i odpowiedzialności. Przy okazji ułatwia też przyswajanie ważnych reguł rządzących codziennym życiem. Solidne i atrakcyjne Baby Alive to przy tym gwarancja wielu godzin wspaniałej rozrywki!

Różne serie Baby Alive

Lalki Baby Alive występują w różnych odsłonach. Jedną z ciekawszych serii jest Baby Alive Dino Cuties, czyli laleczki w strojach dinozaurów, a także Baby Grows Up – lalki, które rosną, zmieniając się z noworodka w małe dziecko, a potem kilkuletnią dziewczynkę. Hasbro oferuje także lalkę-syrenkę, wersję ze świecącymi bucikami czy bobasa w nosidełku. Dostępne są także lalki płci męskiej. Wśród wielu modeli Baby Alive z łatwością można znaleźć zabawki, jakie ucieszą każdą małą dziewczynkę uwielbiającą opiekować się bobasami lub szukającą lalki-przyjaciółki.