Kategorie

Filtry

Dostępność

Brak wyboru

Producenci

Brak wyboru

Marki

Brak wyboru

Wiek dziecka

Brak wyboru

Płeć

Brak wyboru

Efekty

Brak wyboru

Baby Alive (0)

Brak dostępnych produktów

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.Baby Alive

Baby Alive to seria interaktywnych lalek proponowana przez światowego giganta wśród firm produkujących zabawki Hasbro. Zabawki te wyróżnia uroczy wygląd, wiele funkcji i akcesoriów uatrakcyjniających zabawę oraz szeroki wybór modeli przeznaczonych dla dzieci od trzeciego roku życia. W zależności od rodzaju Baby Alive może mówić, pić i moczyć pieluszkę, jeść, płakać i gaworzyć zupełnie jak prawdziwy bobas. Dołączone do zestawów akcesoria pozwalają bawić się w odgrywanie ról i opiekować lalkami, naśladując codzienne czynności wykonywane przez rodziców. Baby Alive cechuje przy tym wysoka jakość, trwałość i odporność na zniszczenie, co sprawia, że zabawa nimi jest bezpieczna dla małych dzieci.

Zabawa lalkami Baby Alive pozwala dzieciom rozwijać kompetencje społeczne poprzez odgrywanie roli opiekuna, uczy je empatii, wrażliwości i odpowiedzialności. Przy okazji ułatwia też przyswajanie ważnych reguł rządzących codziennym życiem. Solidne i atrakcyjne Baby Alive to przy tym gwarancja wielu godzin wspaniałej rozrywki!

Różne serie Baby Alive

Lalki Baby Alive występują w różnych odsłonach. Jedną z ciekawszych serii jest Baby Alive Dino Cuties, czyli laleczki w strojach dinozaurów, a także Baby Grows Up – lalki, które rosną, zmieniając się z noworodka w małe dziecko, a potem kilkuletnią dziewczynkę. Hasbro oferuje także lalkę-syrenkę, wersję ze świecącymi bucikami czy bobasa w nosidełku. Dostępne są także lalki płci męskiej. Wśród wielu modeli Baby Alive z łatwością można znaleźć zabawki, jakie ucieszą każdą małą dziewczynkę uwielbiającą opiekować się bobasami lub szukającą lalki-przyjaciółki.