Lalki fashion O.M.G. (48)

Lalki fashion O.M.G.

Po ogromnym sukcesie figurek L.O.L. Surprise nadszedł czas na ich „starsze siostry”, czyli większe i doroślejsze lalki fashion O.M.G. powstające w tej samej amerykańskiej fabryce zabawek MGA Entertainment (znanej również z modnych lalek Rainbow High). Są zwariowane, odważne i zawsze świetnie wystylizowane! Czym jeszcze wyróżniają się lalki O.M.G. i dlaczego dziewczynki je uwielbiają?

O.M.G. – idealny wybór dla małych stylistek kochających niespodzianki!

Jak przystało na lalki z serii Surprise, O.M.G. zaskakują już podczas rozpakowywania, co stanowi ekscytującą atrakcję dla obdarowanej dziewczynki. Pięknie wykonane i dobrze przemyślane pudełko fashion O.M.G. skrywa wiele niespodzianek w postaci modnych ubrań, butów i dodatków oraz akcesoriów niezbędnych do stylizacji i układania fryzury, wieszaków i stojaków oraz oczywiście największą gwiazdę, czyli jedną z lalek. Cały zestaw składa się z co najmniej 20 elementów, które stopniowo zostają wydobyte na światło dzienne, dostarczając dziecku mnóstwa radości. Samo pudełko ma formę garderoby-przebieralni i będzie bardzo przydatne podczas zabawy.

Dlaczego warto wybrać lalkę z serii O.M.G.?

Lalki fashion O.M.G. zachwycają swoim oryginalnym wyglądem – każda z nich jest wyrazista i niepowtarzalna, a do tego wystylizowana w najdrobniejszych szczegółach z zachowaniem indywidualnego looku. Do tego burza gęstych i długich włosów, które można czesać i układać na milion sposobów... Nic dziwnego, że dziewczynki lubiące modę kochają O.M.G.!

Lalki O.M.G. charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, estetyka i trwałość. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność dzieci, które z zapałem tworzą unikatowe kreacje i fryzury. Małym fryzjerkom szczególnie spodobają się głowy do stylizacji z mnóstwem akcesoriów do układania włosów.

O.M.G. w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór modnych lalek LOL OMG w atrakcyjnych cenach. Nieustannie poszerzamy asortyment o modele z najnowszych serii – nowe bohaterki z pewnością podbiją serca dziewczynek i pozwolą im poszerzyć swoją kolekcję niezwykłych lalek OMG. Zbieranie tych zabawek naprawdę wciąga, dlatego oferujemy również gotowe ekskluzywne zestawy składające się z aż dwunastu LOL OMG, 80 niespodzianek i mnóstwa akcesoriów modowych. Taki zestaw pozwala na stworzenie ponad 1500 unikalnych kreacji i zapewnia długie godziny wciągającej zabawy obejmującej przebieranie, stylizowanie, robienie makijażu i organizację prawdziwego pokazu mody na specjalnym wybiegu.

LOL OMG to także szereg mniejszych zestawów oraz pojedyncze lalki. Wśród nich z pewnością odnajdziesz zabawkę, która przypadnie do gustu obdarowanej dziewczynce!

Dla dziewczynek w jakim wieku przeznaczone są lalki OMG?

Odjazdowe i zawsze modnie ubrane lalki LOL OMG to marzenie wielu dziewczynek – tych młodszych i nieco starszych. Warto wiedzieć, że mogą się nimi bezpiecznie bawić dzieci powyżej 3 roku życia – ze względu na wiele małych elementów dołączonych do zestawu, które mogłyby zostać połknięte przez maluchy. Wydaje się, że O.M.G. najbardziej docenią dziewczynki w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które często bawią się tymi lalkami ze swoimi koleżankami. Stylizowanie lalek pozwoli im rozwinąć swoją kreatywność, a kto wie – być może trwale zasieje miłość do mody u przyszłych projektantek?