Filtry

Dostępność

Efekty

Brak wyboru

Cena

45,00 zł - 60,00 zł

Lalki fashion O.M.G. (35)

Lalki fashion O.M.G.

Lalki fashion O.M.G.

Po ogromnym sukcesie figurek L.O.L. Surprise nadszedł czas na ich „starsze siostry”, czyli większe i doroślejsze lalki fashion O.M.G. powstające w tej samej amerykańskiej fabryce zabawek MGA Entertainment (znanej również z modnych lalek Rainbow High). Są zwariowane, odważne i zawsze świetnie wystylizowane! Czym jeszcze wyróżniają się lalki O.M.G. i dlaczego dziewczynki je uwielbiają?

O.M.G. – idealny wybór dla małych stylistek kochających niespodzianki!

Jak przystało na lalki z serii Surprise, O.M.G. zaskakują już podczas rozpakowywania, co stanowi ekscytującą atrakcję dla obdarowanej dziewczynki. Pięknie wykonane i dobrze przemyślane pudełko fashion O.M.G. skrywa wiele niespodzianek w postaci modnych ubrań, butów i dodatków oraz akcesoriów niezbędnych do stylizacji i układania fryzury, wieszaków i stojaków oraz oczywiście największą gwiazdę, czyli jedną z lalek. Cały zestaw składa się z co najmniej 20 elementów, które stopniowo zostają wydobyte na światło dzienne, dostarczając dziecku mnóstwo radości. Samo pudełko ma formę garderoby-przebieralni i będzie bardzo przydatne podczas zabawy.

Dlaczego warto wybrać lalkę z serii O.M.G.?

Lalki fashion O.M.G. zachwycają swoim oryginalnym wyglądem – każda z nich jest wyrazista i niepowtarzalna, a do tego wystylizowana w najdrobniejszych szczegółach z zachowaniem indywidualnego looku. Do tego burza gęstych i długich włosów, które można czesać i układać na milion sposobów... Nic dziwnego, że dziewczynki lubiące modę kochają O.M.G.!

Lalki O.M.G. charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, estetyka i trwałość. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność dzieci, które z zapałem tworzą unikatowe kreacje i fryzury. Małym fryzjerkom szczególnie spodobają się głowy do stylizacji z mnóstwem akcesoriów do układania włosów.