L.O.L. SURPRISE (95)

L.O.L. Surprise

Dzieci uwielbiają niespodzianki, a największą ekscytację zapewniają im emocje związane z rozpakowywaniem prezentów. Nic więc dziwnego, że nieco tajemnicze laleczki L.O.L. Surprise zapakowane w wielowarstwowe kule pełne niespodzianek błyskawicznie podbiły świat i stały się obiektem pożądania większości dziewczynek w wieku przedszkolnym. Kolekcjonowanie figurek z różnych serii i zabawa nimi to ogromna atrakcja i bardzo wciągające zajęcie.

Kto wymyślił L.O.L. Surprise?

Pierwsza seria laleczek Surprise ukazała się w grudniu 2016 roku pod nazwą Lil Outrageous Littles, co można przetłumaczyć jako „szokujące maluchy” – każda z figurek ma bowiem swój charakterek i jest wyrazistą postacią. Kolejne serie zyskały skróconą nazwę L.O.L. Projekt modnych laleczek powstał w pracowniach amerykańskiej firmy MGA Entertainment, producenta takich hitów jak lalki Rainbow High czy Bratz. Inspiracją do stworzenia L.O.L. Surprise była niezwykła popularność filmików-relacji z odpakowywania prezentów wśród kilkuletnich dzieci. Zabawka ma dostarczać dreszczyku emocji już na etapie rozpakowywania, ponieważ nie do końca wiadomo, co dokładnie znajduje się w środku...

Co wyróżnia zabawki L.O.L. Surprise?

Można powiedzieć, że laleczki L.O.L. są znacznie ulepszoną wersją jajek niespodzianek. Opakowanie w kształcie kuli, walizki czy kapsuły zawiera od kilku do nawet kilkudziesięciu warstw, które dziecko rozpakowuje jedną po drugiej, odkrywając przy tym kolejne akcesoria, a na końcu – wyczekiwaną figurkę-niespodziankę. W kuli znajdują się np.:

  • - tajemnicza wiadomość i lupa do jej odczytania;
  • - naklejki kolekcjonerskie;
  • - butelka na wodę – figurki mogą nią pluć, płakać, siusiać lub zmieniać kolor po zanurzeniu;
  • - błyskotki i biżuteria;
  • - ubranka;
  • - buciki;
  • - dziewczynka, chłopczyk lub zwierzątko z poszczególnych serii.

Lalki kolekcjonerskie

Laleczki kolekcjonerskie dzielą się na L.O.L. tots (dziewczynki) i lil sisters (bobasy) – w każdej serii znajduje się co najmniej 45 laleczek tot i kilkadziesiąt małych siostrzyczek, więc ryzyko, że niespodzianka się powtórzy, jest znikome. Istnieją także figurki chłopców. Najbardziej pożądane są postaci ultrarzadkie – prawdziwa gratka dla małych fanów L.O.L. Surprise!

Zwierzątka kolekcjonerskie

Urocze słodziaki, wobec których trudno przejść obojętnie – które dziecko nie chciałoby dostać jednorożca, pieska albo kotka zmieniającego kolory? Dołączono do nich liczne niespodzianki – akcesoria do zabawy i pielęgnacji oraz ubranka. Zebranie całej kolekcji będzie wspaniałym wyzwaniem.

Akcesoria do zabawy z laleczkami Surprise

By urozmaicić zabawę figurkami L.O.L., sprezentuj dziecku również okazały domek i mebelki dla lalek, wyposażony sklep, samochód, a nawet samolot! Wszystkie te akcesoria, podobnie jak szeroki wybór laleczek z różnych serii, oferujemy w przystępnych cenach dzięki częstym promocjom. L.O.L. Surprise już czekają, by cię zaskoczyć!

Promocja L.O.L. Surprise

Laleczki i zestawy z serii Surprise oferujemy w naszej hurtowni w bardzo atrakcyjnych cenach, regularnie przygotowując promocje L.O.L., dzięki którym na jednej zabawce możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Lojalnie uprzedzamy jednak, że przecenione zabawki błyskawicznie znikają z naszych półek i magazynów, dlatego gdy widzisz promocję na L.O.L. Surprise, nie wahaj się z niej skorzystać, zanim ubiegną cię inni rodzice małych fanek tych wyjątkowych laleczek! Obniżki cen pozwolą skompletować wymarzoną kolekcję bez szkody dla domowego budżetu, a twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone nowymi zabawkami L.O.L. Surprise.

L.O.L. Surprise jako idealny prezent

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla kilkuletniej wnuczki, siostrzenicy czy córeczki znajomych, postaw na laleczki L.O.L. Suprise. Szeroki wybór modeli sprawia, że bez problemu znajdziesz zabawkę, której dziecko jeszcze nie ma w swojej kolekcji, a taki prezent ucieszy każdą dziewczynkę, niezależnie od tego, czy jest już fanką tej serii. Starszym dzieciom spodobają się większe lalki, które można bez końca przebierać i stylizować, układając ich długie włosy według własnej fantazji. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz idealny prezent z kolekcji L.O.L. Suprise!