L.O.L. SURPRISE (92)

L.O.L. SURPRISE

L.O.L. Surprise

Dzieci uwielbiają niespodzianki, a największą ekscytację zapewniają im emocje związane z rozpakowywaniem prezentów. Nic więc dziwnego, że nieco tajemnicze laleczki L.O.L. Surprise zapakowane w wielowarstwowe kule pełne niespodzianek błyskawicznie podbiły świat i stały się obiektem pożądania większości dziewczynek w wieku przedszkolnym. Kolekcjonowanie figurek z różnych serii i zabawa nimi to ogromna atrakcja i bardzo wciągające zajęcie.

Kto wymyślił L.O.L. Surprise?

Pierwsza seria laleczek Surprise ukazała się w grudniu 2016 roku pod nazwą Lil Outrageous Littles, co można przetłumaczyć jako „szokujące maluchy” – każda z figurek ma bowiem swój charakterek i jest wyrazistą postacią. Kolejne serie zyskały skróconą nazwę L.O.L. Projekt modnych laleczek powstał w pracowniach amerykańskiej firmy MGA Entertainment, producenta takich hitów jak lalki Rainbow High czy Bratz. Inspiracją do stworzenia L.O.L. Surprise była niezwykła popularność filmików-relacji z odpakowywania prezentów wśród kilkuletnich dzieci. Zabawka ma dostarczać dreszczyku emocji już na etapie rozpakowywania, ponieważ nie do końca wiadomo, co dokładnie znajduje się w środku...

Co wyróżnia zabawki L.O.L. Surprise?

Można powiedzieć, że laleczki L.O.L. są znacznie ulepszoną wersją jajek niespodzianek. Opakowanie w kształcie kuli, walizki czy kapsuły zawiera od kilku do nawet kilkudziesięciu warstw, które dziecko rozpakowuje jedną po drugiej, odkrywając przy tym kolejne akcesoria, a na końcu – wyczekiwaną figurkę-niespodziankę. W kuli znajdują się np.:

  • tajemnicza wiadomość i lupa do jej odczytania;
  • naklejki kolekcjonerskie;
  • butelka na wodę – figurki mogą nią pluć, płakać, siusiać lub zmieniać kolor po zanurzeniu;
  • błyskotki i biżuteria;
  • ubranka;
  • buciki;
  • dziewczynka, chłopczyk lub zwierzątko z poszczególnych serii.

Lalki kolekcjonerskie

Laleczki kolekcjonerskie dzielą się na L.O.L. tots (dziewczynki) i lil sisters (bobasy) – w każdej serii znajduje się co najmniej 45 laleczek tot i kilkadziesiąt małych siostrzyczek, więc ryzyko, że niespodzianka się powtórzy, jest znikome. Istnieją także figurki chłopców. Najbardziej pożądane są postaci ultrarzadkie – prawdziwa gratka dla małych fanów L.O.L. Surprise!

Zwierzątka kolekcjonerskie

Urocze słodziaki, wobec których trudno przejść obojętnie – które dziecko nie chciałoby dostać jednorożca, pieska albo kotka zmieniającego kolory? Dołączono do nich liczne niespodzianki – akcesoria do zabawy i pielęgnacji oraz ubranka. Zebranie całej kolekcji będzie wspaniałym wyzwaniem.

Akcesoria do zabawy z laleczkami Surprise

By urozmaicić zabawę figurkami L.O.L., sprezentuj dziecku również okazały domek i mebelki dla lalek, wyposażony sklep, samochód, a nawet samolot! Wszystkie te akcesoria, podobnie jak szeroki wybór laleczek z różnych serii, oferujemy w przystępnych cenach dzięki częstym promocjom. L.O.L. Surprise już czekają, by cię zaskoczyć!