BABY born (137)

BABY born

BABY Born to seria wyjątkowych zabawek, które uczą dziecko, jak zajmować się niemowlęciem i tworzyć więzi rodzinne. Lalki mają mnóstwo funkcji, które pozwalają dziewczynkom robić wszystko to, czego wymaga opieka nad dzieckiem. BABY born płaczą, śmieją się, ruszają rączkami i nóżkami, a nawet mogą stać i siedzieć samodzielnie. Można je karmić wodą z butelki, kąpać i czesać. Oprócz lalek BABY born w ofercie naszego sklepu znajdują się wszelkie niezbędne ubranka, takie jak sukienki, buciki i szlafroczki oraz akcesoria, w tym butelki, nosidełka i inne gadżety. BABY born to wymarzona zabawka każdej dziewczynki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by podsunąć ją również małym chłopcom!

Co wyróżnia zabawki z serii BABY born?

Bobasy z BABY born to szeroka gama różnego rodzaju lalek, które do złudzenia imitują niemowlęta i małe dzieci. Łączy je fakt, że są interaktywne, a do działania nie potrzebują baterii. Dzięki temu BABY born nigdy się nie wyładuje, a przy tym ma mnóstwo interesujących funkcji wywoływanych po naciśnięciu lub przy zmianie pozycji. Zabawki BABY born są dopracowane w najmniejszych szczegółach, bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci i bardzo trwałe – niestraszne im uderzenia, moczenie w wodzie, gryzienie czy rzucanie. Ponadto ich oferta jest bardzo rozbudowana: znajdziemy tu zabawki imitujące małe dziewczynki i chłopczyków, niemowlęta i starsze dzieci (seria Siostrzyczka/Braciszek) oraz wyjątkowo szeroki asortyment akcesoriów. Wszystkie zabawki BABY born są wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych dla dzieci materiałów, wyglądają estetycznie i zachęcają najmłodszych do zabawy w odgrywanie ról, co rozwija empatię, odpowiedzialność i instynkt opiekuńczy.

Akcesoria BABY born urozmaicą zabawę!

Wybór akcesoriów z serii BABY born może przyprawić o zawrót głowy! Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje małe dziecko – mnóstwo ubranek na każdą okazję (nawet szlafroczek czy strój kąpielowy), buciki, śpiworki, pieluszki, smoczki, nocniki, przewijaki czy wanienki. Większe lalki mogą nawet pojeździć na rowerku, oczywiście w kasku. Akcesoria BABY born do złudzenia przypominają przedmioty, które dziecko zna ze swojego otoczenia. Zabawa nimi to doskonała okazja do utrwalania ważnych zasad, na przykład konieczności zapinania pasów w foteliku, mycia zębów czy korzystania z nocnika. W ten sposób podczas zabawy dziecko utrwala nabyte umiejętności, a przy tym czuje się ważne – w końcu ma pod opieką malucha.