Lalki BABY born (20)

Lalki BABY born

Lalki BABY born są cenione na całym świecie – to jedne z najpopularniejszych interaktywnych zabawek przypominających prawdziwe niemowlęta. Dzieci uwielbiają się nimi bawić, ponieważ mają wiele funkcji, a przy tym są ładne, przyjemne w dotyku, trwałe i wszechstronne, a przeznaczone dla nich akcesoria i ubranka sprawiają, że zabawa nigdy się nie nudzi. Lalki BABY born – w przeciwieństwie do równie popularnych lalek Baby Annabell nie wymagają zastosowania baterii, dzięki czemu są zawsze gotowe do działania i można bez obaw zabrać je do kąpieli.

W serii lalek BABY born znajdziesz wiele atrakcyjnych modeli – bobasy płci żeńskiej i męskiej, lalki imitujące nieco starsze, chodzące dzieci, mniejsze laleczki z zawieszką i grzechotką z serii Angel (idealne do przytulania już od pierwszych dni życia), a nawet lalkę syrenkę, która uwielbia pływać.

Funkcje i zalety lalek BABY born

Trudno wymienić wszystkie funkcje interaktywnych lalek BABY born, tym bardziej że różnią się one w zależności od konkretnego modelu. Do najważniejszych należą:

  • umiejętność picia z butelki i jedzenia specjalnego pokarmu;
  • moczenie pieluszki i korzystanie z nocnika;
  • płacz „prawdziwymi” łzami;
  • ruchome rączki, nóżki i główka;
  • zasypianie po ułożeniu na plecach;
  • otwieranie i zamykanie oczu pod wpływem kręcenia smoczkiem.

Wielość funkcji to jedna z kluczowych zalet lalek BABY born. Ponadto są one wykonane z dbałością o każdy detal, dzięki czemu wyglądają i zachowują się jak prawdziwe bobasy, dostarczając dzieciom mnóstwo radości. Biorąc to wszystko pod uwagę, istnieją duże szanse, że lalka BABY born stanie się ulubioną zabawką twojego dziecka, z którą nie będzie chciało się rozstawać.