Filtry

Dostępność

Cena

0 zł - 210 zł

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej

Wóz strażacki – Zabawki straż pożarna

Zabawki ze strażą pożarną są bardzo lubiane przez wiele dzieci, i to nie tylko przez chłopców, ale często również przez dziewczynki. Zabawki z wozem strażackim, z helikopterem strażackim, z remizą strażacką oraz różnego typu akcesoria strażackie dają dzieciom bardzo dużo możliwości ciekawej zabawy zarówno samemu, jak i ze swoimi rodzicami lub kolegami i koleżankami.

Dlaczego dzieci uwielbiają się bawić w straż pożarną?

Straż pożarna, tak samo z resztą, jak i inne służby mundurowe, czyli przede wszystkim policja czy wojsko, działają na wyobraźnię dziecka, dla którego strażacy są prawdziwi bohaterami, którzy walcząc z ogniem ratują ludzi. Zabawa wozem strażackim, helikopterem ratunkowym lub remizą strażacką może być więc dla dziecka naprawdę fascynująca! Na szczęście w Krainie Zabawy znajduje się wiele różnego typu zabawek ze strażą pożarną, które z pewnością dadzą wiele radości każdemu zafascynowanemu tą tematyką maluchowi.

Zabawa wozem strażackim czy remizą będzie dla dziecka fantastyczną przygodą i jednocześnie okazją do lepszego zapoznania się ze specyfiką pracy strażaków. Rodzice mogą ją wykorzystać także do nauki dziecka, żeby to nie bawiło się ogniem i żeby z szacunkiem podchodziło do osób, które wykonują ten trudny i wymagający zawód.