Maszyny, pojazdy budowlane (22)

Dźwigi zabawki i inne pojazdy budowlane dla dzieci

Dźwigi zabawki i inne pojazdy budowlane dla dzieci pozwalają im naśladować dorosłych, wcielając się w role operatorów sprzętu budowlanego. Przechodząc obok prawdziwych placów budowy, dzieci są zafascynowane ogromnymi maszynami, takimi jak koparki wywrotki czy dźwigi i bardzo chętnie bawią się wzorowanymi na nich zabawkami. Zabawę tego rodzaju pojazdami można rozpocząć już od najmłodszych lat. Jako ładunki dobrze sprawdzają się klocki, a w przypadku zabawy na zewnątrz – piasek z piaskownicy.

Pojazdy budowlane dla najmłodszych – koparki wywrotki

Oferowane u nas dźwigi zabawki, wywrotki, koparki, betoniarki to doskonały wybór, zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych. Dla mniejszych dzieci polecamy zabawki o zaokrąglonych krawędziach, które minimalizują ryzyko skaleczenia się, takie jak np. Wywrotka Dickie Happy, wzorowana na Volvo FMX. Wywrotka wyposażona jest w system-światło dźwięk, a na przedniej szybie ma wesołe oczy, które dodają jej uroku.

Dźwigi zabawki i pozostałe pojazdy budowlane dla starszych dzieci

Zabawki przeznaczone dla nieco starszych dzieci wzorowane są na prawdziwych pojazdach i maszynach takich firm, jak Scania, Volvo, Liebherr czy Fendt. Niektóre modele są dodatkowo zdalnie sterowane. Doskonałą propozycją zdalnie sterowanego modelu jest dźwig zabawka Dickie Construction. Żuraw ma 120 cm wysokości i stabilną czteroramienną podstawę, która zapewnia stabilność podczas zabawy. Dzięki funkcjom na pilocie można podnosić i opuszczać ładunek, a także obracać ramię żurawia o 350 stopni. Zabawa dźwigami zabawkami, innymi pojazdami budowlanymi, a także traktorami i maszynami rolniczymi dla dzieci jest kreatywna, zajmująca, ale przede wszystkim – sprawia najmłodszym wiele radości!

Bajki o maszynach budowlanych

Doskonałym uzupełnieniem zabaw dźwigami zabawkami, wywrotkami czy koparkami są bajki o maszynach budowlanych, z których najmłodsi mogą dowiedzieć się, w jaki sposób działają poszczególne urządzenia i jaka jest ich rola na placu budowy. Bajki o maszynach budowlanych czytane dzieciom, pozwalają im urozmaicić zabawę pojazdami! Oferujemy wyłącznie zabawki znanych, renomowanych producentów, które są w pełni bezpieczne dla dzieci, o czym, co jest potwierdzone certyfikatami i znakami jakości. Zapraszamy na zakupy!