Nerf Elite (71)

Wyrzutnie Nerf Elite

Seria Nerf Elite jest najważniejszą z wszystkich serii popularnych wyrzutni. Można ją podzielić na N-Strike i nową, wypuszczoną w 2020 roku Nerf Elite 2.0. Co je wyróżnia? Przede wszystkim zasięgi – każdy nerf strzela na odległość minimum 20 metrów! Znajdziesz tu mnóstwo modeli z każdego rodzaju, do których pasują takie same strzałki i magazynki oraz szyny taktyczne.

Rodzaje wyrzutni Nerf w serii Elite

Producent wyrzutni, czyli znany między innymi z Transformersów amerykański gigant zabawkowy Hasbro, zadbał o to, by w serii Nerf Elite nie zabrało żadnego rodzaju uwielbianych miotaczy, zarówno automatycznych, jak i przeładowywanych ręcznie. Dzięki temu możesz swobodnie wybierać pomiędzy:

  • pistoletami,
  • karabinami,
  • snajperkami,
  • shotgunami,
  • minigunami.

Ogromną zaletą serii Elite 2.0 jest jej zwiększona modułowość – większa liczba szyn taktycznych oznacza więcej miejsca na odjazdowe dodatki!

W Krainie Zabawy oferujemy również wszelkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia prawdziwej bitwy lub treningu celności – zestawy strzałek zaprojektowanych z myślą o jeszcze lepszej precyzji i zasięgu strzału, regulowany celownik z diodą LED mocowany do szyny taktycznej, okulary ochronne czy maskę bojową.

Nerf Fortnite – niech gra stanie się realna!

W serii nie zabrakło miotaczy inspirowanych komputerową grą akcji Fortnite. Teraz walki rozgrywane wirtualnie możesz przenieść do rzeczywistego świata dzięki wiernie odwzorowanym wyrzutniom Nerf Fortnite! Należą do nich i miniaturowe miotacze o zabawnych kształtach, i imponujące wyrzutnie snajperskie. Wybierz swoją ulubioną broń, zaopatrz się w zapas piankowych strzałek i rozgrywaj bitwy strategiczne z kolegami w domu lub na świeżym powietrzu – wyrzut adrenaliny gwarantowany!