Zjeżdżalnie (23)

Zjeżdżalnie dla dzieci

Wszystkie osoby, które posiadają dom z ogrodem i jednocześnie małe dzieci starają się wykorzystać swój ogród nie tylko do pielęgnacji roślin, ale również do tego, żeby stworzyć w nim dla swoich dzieci wspaniałą przestrzeń do zabawy. W tym celu oczywiście konieczne jest umieszczenie w ogrodzie odpowiednich zabawek. Jednym z najciekawszych pomysłów i rozwiązań jest postawienie w ogrodzie zjeżdżalni dla dzieci. Jest to bardzo proste i niedrogie rozwiązanie, które każdemu dziecku da naprawdę dużo frajdy!

Z jakich materiałów wykonywane są zjeżdżalnie dla dzieci?

Wszystkie znajdujące się w ofercie naszego sklepu z zabawkami modele zjeżdżalni dla dzieci są wykonane wyłącznie tworzyw sztucznych, czyli z włókien poliestrowych, włókien szklanych lub z polipropylenu. Materiały te, dzięki możliwości usunięcia z nich wszystkich wypustek i ostrych końcówek, gwarantują dziecku odpowiednie bezpieczeństwo podczas zabawy, a przy okazji są odporne na działanie promieniowania słonecznego oraz na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Przenośne zjeżdżalnie dla dzieci

Najczęściej wybierane przez klientów są zjeżdżalnie przenośne, które składają się ze stelażu oraz z rynienki. Dzięki możliwości rozłożenia, nie będą one narażone na zniszczenie w trakcie zimowania, tylko będą mogły być schowane w tym czasie w garażu lub w domu. W naszej ofercie znajdują się także zjeżdżalnie, w których można regulować długość ślizgu. Zjeżdżalnie Smoby Megagliss 2w1 mogą mieć długość ślizgu od 190 do nawet 375 cm, co sprawia, ze można je dostosować do wieku dziecka.

Jak wybrać odpowiednie miejsce do montażu zjeżdżalni w ogrodzie?

Po kupieniu zjeżdżalni do ogrodu, żeby zapewnić swojemu dziecku możliwie jak najwięcej komfortu i bezpieczeństwa, trzeba wybrać odpowiednie miejsce, w którym ją ustawimy. Na pewno powinna być ona umieszczona na płaskiej powierzchni, tak, żeby uniknąć ryzyka, że po zjechaniu ze zjeżdżalni dziecko nie spadnie jeszcze bardziej na dół lub na coś nie wpadnie. Zjeżdżalnia na pewno nie powinna się znajdować blisko ulicy lub zbiornika wodnego, w pobliżu murków, grodzeń oraz gęstych roślin. Warto jest także wybrać miejsce, w którym będziemy mogli obserwować dziecko w trakcie jego zabawy.