Zabawki ogrodowe (234)

Zabawki ogrodowe

Ogród dla wielu dzieci w sezonie wiosenno-letnim staje się ulubionym miejscem do zabawy i do miłego spędzania czasu. Żeby jeszcze bardziej uprzyjemnić swojemu dziecku spędzany na zewnątrz czas, warto zapewnić mu atrakcyjne zabawki ogrodowe. Kraina Zabawy ma w swojej ofercie bardzo dużo różnego typu zabawek do ogrodu. Które z nich są szczególnie polecane i spodobają się każdemu dziecku?

Małe zabawki idealne dla dzieci do ogrodu

Udana zabawa w ogrodzie wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów, czyli właśnie zabawek. Chcąc zapewnić swojemu dziecku naprawdę dobrą rozrywkę, warto podsunąć mu przede wszystkim takie zabawki, którymi z różnych względów nie może bawić się w domu lub w mieszkaniu. Wśród nich znajdują się zarówno małe, jak i całkiem duże zabawki ogrodowe. Te pierwsze to przede wszystkim różne akcesoria sportowe. Dziecko może w ogrodzie np. bawić się grając w kręgle czy biegając za piłką oraz rzucając nią. W naszej ofercie znajdują się także np. zestawy do przeciągania liny, puszczania baniek, duże piłki do skakania, zabawkowe kosiarki do trawy, bujaki czy tory wodne oraz różne akcesoria do zabawy w piaskownicy, czyli przede wszystkim łopatki, grabki i wiaderka.

Duże zabawki ogrodowe

Największą radość każdemu małemu odkrywcy na pewno jednak sprawią nieco większe zabawki ogrodowe. W naszej ofercie znajdziesz m.in. dmuchane baseny ogrodowe, huśtawki i karuzele oraz niewielkie domki, które dadzą każdemu dziecko dużo możliwości kreatywnej zabawy. W ostatnich latach bardzo dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się także zjeżdżalnie dla dzieci oraz przenośne piaskownice i wodne stoły. By dziecko w trakcie spędzania czasu w ogrodzie miało także możliwość odpoczynku, warto w nim postawić także dostosowane do potrzeb najmłodszych ławki i krzesełka.

Bardzo ciekawym pomysłem jest także umieszczenie w ogrodzie całego, gotowego placu zabaw dla dziecka. Taka zabawka ogrodowa na pewno da dużo frajdy każdemu maluchowi, zapewniając mu dużo możliwości zróżnicowanej zabawy rozwijającej sprawność fizyczną, równowagę, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Lekkie place zabaw z tworzywa sztucznego są bezpieczne, mobilne i łatwe do utrzymania w czystości, a ponadto bardzo trwałe i odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne.

Mnóstwo frajdy najmłodszym sprawiają także dmuchane place zabaw do skakania i zjeżdżania, na których potrafią bawić się godzinami. Ich dużą zaletą jest fakt, że po skończonej zabawie można je szybko zwinąć i schować. Dostępne w naszej ofercie dmuchańce marki Little Tikes zmieszczą się nawet w niewielkim ogródku.

Domki do zabawy w ogrodzie

Godnymi polecenia zabawkami ogrodowymi są domki ogrodowe. Chętnie bawią się nimi zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, traktując je jak swoją kryjówkę, tajną bazę czy idealną scenerię do zabawy w dom czy sklep. Szeroki wybór tego typu zabawek do ogrodu sprawia, że łatwo wybrać model, który ładnie wygląda i mieści się w budżecie, a przy tym spełnia oczekiwania dzieci. Poza klasycznymi oferujemy także urocze domki z motywem postaci z bajek, np. Świnki Peppy czy Psiego Patrolu.