GraviTrax (73)

Zabawki i gry GraviTrax

Zabawki GraviTrax to wspaniała zabawa dla całej rodziny! Buduj tory, puszczaj po nich kulki i poznawaj siłę grawitacji. GraviTrax to zestaw elementów, z których konstruuje się ścieżki – by nie było nudno, można wzbogacić je o różnorodne przeszkody i obserwować, jak wpłyną one na ruch kulek. Celem gry jest stworzenie takiego toru, po którym kulka dotrze do celu. Zestawy GraviTrax można dowolnie łączyć, by poszerzać możliwości i powiększać systemy torów, dlatego ta zabawa nigdy się nie kończy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia, ale gwarantuje ciekawie spędzony czas również nastolatkom i dorosłym. Można bawić się nią samodzielnie lub w grupie, tworząc tory według dołączonej instrukcji lub własnego pomysłu.

Uwaga nowość! Logiczne gry GraviTrax zawierające karty z zadaniami to wyzwanie dla konstruktorów – czy uda ci się zbudować skomplikowane tory zgodne z podanymi wytycznymi? Pokonuj kolejne stopnie trudności i zostań mistrzem GraviTrax!

Dlaczego warto podarować dzieciom zabawki GraviTrax?

Tory GraviTrax, podobnie jak zestawy klocków Lego to wartościowy prezent dla dzieci i nastolatków. Nie tylko zapewniają długie godziny wciągającej zabawy, ale także pozwalają rozwijać szereg przydatnych umiejętności i poznać w praktyce działanie grawitacji i innych praw fizyki.

Gry i zabawki GraviTrax:

  • rozwijają kreatywność i logiczne myślenie;
  • uczą rozwiązywania problemów;
  • pozwalają ćwiczyć zdolności manualne;
  • stanowią doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu.

Im bardziej rozbudowane tory, tym zabawa nimi przynosi więcej radości i satysfakcji. Dzięki licznym zestawom uzupełniającym zabawka ta rośnie razem z dzieckiem.