Lista produktów wg marki Technic

Lego Technic

Lego Technic to jedna z najpopularniejszych serii duńskiego producenta kultowych klocków. O niesłabnącym zainteresowaniu skomplikowanymi pojazdami i maszynami wiernie imitującymi prawdziwe modele świadczy fakt, że zestawy tej serii są produkowane nieprzerwanie od 1977 roku (początkowo pod nazwą Expert Builder). Lego Technic zdecydowanie wyróżnia się na tle innych klocków Lego, ponieważ znajdują się w niej unikalne komponenty takie jak silniki, elementy pneumatyczne, ośki, krzyżaki, gąsienice czy łączniki, pozwalające na tworzenie wysoce realistycznych konstrukcji. 

Budowanie zaawansowanych technicznie pojazdów wciąga zarówno dzieci (raczej w wieku szkolnym), jak i nastolatków oraz dorosłych. Przy okazji układania Lego Technic można znacznie poszerzyć swoją wiedzę w zakresie budowy pojazdów, a efektem wytężonej pracy jest atrakcyjna zabawka. Niektóre modele wyposażone są w silnik typu pull-back, a nawet system zdalnego sterowania za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji.

Dlaczego warto podarować dziecku zestaw Lego Technic?

Mozolne tworzenie pojazdów Lego Technic niesie za sobą wiele korzyści i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • rozwija zdolności manualne i koordynację ręka-oko;
  • uczy cierpliwości i koncentracji;
  • poszerza wiedzę o budowie i działaniu maszyn;
  • rozwija logiczne myślenie i orientację przestrzenną.

Ponadto układanie Lego Technic to gwarancja satysfakcjonującej zabawy i okazja do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem czy nastolatkiem. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów tej marki i wyboru zestawów, które przypadną ci do gustu. Dobrej zabawy!