Seria Zielona
Schleich - Lis pustynny 14845 Zobacz większe

Schleich - Lis pustynny 14845

14845

Od 3 lat

4059433239385

Chwilowo niedostępny

Produkt czasowo niedostępny

nettobrutto
15,37 zł
18,62 zł
18,90 zł
22,90 zł

thumbnail
Producent: Schleich S

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 10,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleich mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.

Schleich - Lis pustynny 14845 jest znany ze swoich długich i dużych uszów. Potrzebuje ich nie tylko do słuchania! Lis pustynny żyje na pustyniach północnej Afryki. Ma on znakomity słuch i może przez to wyśledzić zdobycz, żyjącą nawet pod ziemią. Emituje również ciepło ciała przez swoje duże uszy i dlatego jest znakomicie przystosowany do warunków w swoim środowisku. Ten mały drapieżnik żywi się przede wszystkim owadami, małymi gryzoniami, gadami, ptakami oraz owocami. Pustynny lis nazywany jest także fenkiem.

Ciekawostka:

  • Uszy lisa pustynnego stanowią 20 % jego powierzchni ciała

Fakty naukowe:

  • Nazwa naukowa : Vulpes zerda
  • Rejon Występowania : Afryka
  • Status ochrony gatunku : Najmniejszej troski
  • Główne siedlisko : Pustynia

Parametry

Przedział wiekowyOd 3 lat
Wiek dziecka3, 4, 5, 6, 7, 8-10
Wymiaryok. 6,3 x 2,1 x 4,2 cm (S x G x W)
PłećChłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania4 x 6 x 2 cm
Waga (kg)0.1

Schleich Produktions - und Handelsges. mbH została założona w 1935r. przez Friedricha Schleicha. W latach 60-tych firma rozpoczęła produkcję zabawek, głównie plastikowych figurek znanych i lubianych postaci komicznych, takich jak: Smurfy, pszczółka Maja, Snoopy, rodzina Mapetów i wiele, wiele innych.
W latach 80-tych do oferty wprowadzono figurki zwierząt. Zwierzęce środowisko stało się odzwierciedleniem natury na małą skalę. Począwszy od minionego świata gadów kopalnianych aż do oswojonych i dzikich zwierząt współczesności.
Zwierzęce figurki są tak wierne naturze, jak to tylko możliwe. W ten sposób dzieci poznają bogactwo i różnorodność przyrody.
W kolekcji Schleich są także postaci rycerzy z czasów Średniowiecza oraz bohaterów mitycznych, czy istot ze świata Fantasy, jak elfy, smoki, syreny i inne.
W powstawaniu zabawek Schleich biorą udział dzieci, pedagodzy i rodzice. Dlatego przy tworzeniu figurek zwraca się szczególną uwagę na to, aby były one odpowiednie dla dziecięcych rączek oraz niosły odpowiedni przekaz edukacyjny.
Każda figurka Schleich wykonana jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Starannie odlana z tworzywa, ręcznie pomalowana - wiernie oddaje rzeczywisty wygląd zwierzęcia czy postaci. Materiały, z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej