Seria Czerwona Promocja
Schleich - Borsuk 14842 Zobacz większe

Schleich - Borsuk 14842

14842

Od 3 lat

4059433238593

13 szt.

nettobrutto
14,55 zł
17,80 zł
17,90 zł
21,90 zł

thumbnail
Producent: Schleich S

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 8,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleich mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu.,

Schleich - Borsuk 14842 to drapieżnik aktywny w nocy, z rodziny łasicowatych. Charakterystyczne dla zwierzęcia jest czarno-białe futro, długi pysk, krępy tułów i krótkie, krępe nogi. Borsuki żyją na pagórkowatych terenach leśnych w Europie i żywią się dżdżownicami, owadami, gryzoniami a także zbożami i jagodami. Swoimi mocnymi łapami borsuki wygrzebują pod ziemią rozległe systemy tuneli, z których mogą korzystać kolejne pokolenia. Czarno-biały wzór futra na głowie jest charakterystyczną cechą borsuka europejskiego.

Ciekawostka:

  • Pomimo swoich krótkich łap borsuki mogą na krótkich dystansach osiągać do 30 km/godz

Fakty naukowe:

  • Nazwa naukowa : Meles meles
  • Rejon Występowania : Cały świat
  • Status ochrony gatunku : Najmniejszej troski
  • Główne siedlisko : Lasy, Użytki zielone, Sawanna, Busz

Parametry

Przedział wiekowyOd 3 lat
Wiek dziecka3, 4, 5, 6, 7, 8-10
Wymiaryok. 7,8 x 2,3 x 3,4 cm (S x G x W)
PłećChłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania3 x 8 x 2 cm
Waga (kg)0.1

Schleich Produktions - und Handelsges. mbH została założona w 1935r. przez Friedricha Schleicha. W latach 60-tych firma rozpoczęła produkcję zabawek, głównie plastikowych figurek znanych i lubianych postaci komicznych, takich jak: Smurfy, pszczółka Maja, Snoopy, rodzina Mapetów i wiele, wiele innych.
W latach 80-tych do oferty wprowadzono figurki zwierząt. Zwierzęce środowisko stało się odzwierciedleniem natury na małą skalę. Począwszy od minionego świata gadów kopalnianych aż do oswojonych i dzikich zwierząt współczesności.
Zwierzęce figurki są tak wierne naturze, jak to tylko możliwe. W ten sposób dzieci poznają bogactwo i różnorodność przyrody.
W kolekcji Schleich są także postaci rycerzy z czasów Średniowiecza oraz bohaterów mitycznych, czy istot ze świata Fantasy, jak elfy, smoki, syreny i inne.
W powstawaniu zabawek Schleich biorą udział dzieci, pedagodzy i rodzice. Dlatego przy tworzeniu figurek zwraca się szczególną uwagę na to, aby były one odpowiednie dla dziecięcych rączek oraz niosły odpowiedni przekaz edukacyjny.
Każda figurka Schleich wykonana jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Starannie odlana z tworzywa, ręcznie pomalowana - wiernie oddaje rzeczywisty wygląd zwierzęcia czy postaci. Materiały, z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej