Promocja
Fisher-Price Ucz się i Śmiej - Edukacyjny Globus odkrywcy DRJ85 Zobacz większe

Fisher-Price Ucz się i Śmiej - Edukacyjny Globus odkrywcy DRJ85

DRJ85

887961336467

Chwilowo niedostępny

Produkt czasowo niedostępny

nettobrutto
118,29 zł
161,79 zł
145,50 zł
199,00 zł

thumbnail
Producent: Fisher Price

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 8,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Ucz się i Śmiej - Edukacyjny Globus odkrywcy DRJ85. Cały świat w małych rączkach! Siedem przycisków na Edukacyjnym Globusie Odkrywcy odkryje przed maluchami kontynenty, zwierzęta, różnojęzyczne powitania i muzykę. Obracanie globusa odtwarza piosenki i dźwięki. Przewracanie stron Książki Podróżnika uczy różnych środków transportu. Ponad 100 dźwięków, piosenek, melodii i zdań w języku polskim zaprasza na pierwsze małe-wielkie podróże.

Technologia „Poziomy nauki” dostosowuje treść do aktualnego etapu rozwoju Twojego dziecka, ponieważ kazdy maluch uczy i bawi się w swoim własnym tempie. Przesuń przełącznik i ustaw jeden z 3 poziomów:

  • poziom 1 nauka -  nauczy powitań w innych językach, kontynentów i odgłosów zwierząt. Małę rączki z radością odkrywają świat! Gdy maluch naciska przyciski ze zwierzętami, przerzuca stronę książeczki lub obraca globus, słucha powitań w różnych językach, wesołych piosenek i nie tylko.
  • poziom 2 angażowanie - zachęci do odnajdywania zwierząt na całym globusie. Na tym poziomie maluch jest zachęcany do szukania zwierząt żyjących na całym świecie, a każdy sukces zostaje wesoło nagrodzony.
  • poziom 3 wyobraźnia - to melodie z całego świata. Odwiedzamy nowe miejsca i uwalniamy wyobraźnię. Na tym etapie maluchowi towarzyszy ciekawa muzyka z różnych zakątków świata, zachęcając do zabawy w "podróżowanie".

Parametry

Baterie3 x AA (baterie testowe w zestawie)
EfektyŚwietlne, Dźwiękowe
Wymiary opakowania33 x 30 x 23 cm
Waga (kg)1.5

Fisher-Price - zabawki, które wspierają i wspomagają wszechstronny rozwój dziecka!

Pierwsze zabawki Fisher-Price wyprodukowano w 1931 r. Dziś nowoczesne produkty z tym znakiem są cenione na całym świecie i wszędzie kojarzą się z radosną dziecięcą zabawą. Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie wspólna praca pedagogów, projektantów i konstruktorów: techników i inżynierów. Ich liczne pokolenia pracowały nad kolejnymi generacjami coraz bardziej doskonałych zabawek.
Tworzeniu, konstruowaniu i udoskonalaniu nowych zabawek Fisher-Price towarzyszą długofalowe testy, które obejmują także jakość produktów. Dlatego dziś Fisher-Price to synonim wysokiej jakości pod każdym względem. Dla Fisher-Price jakość to nie tylko trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, wygoda obsługi czy nawet siła z jaką zabawka przykuwa uwagę dziecka. Jakość zabawek to także wyjątkowa rola, jaką odgrywają one w rozwoju małego człowieka.

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej