Smoby - Szkoła 410818

104

410818

od 3 lat

3032164108183

25 szt.

nettobrutto
235,69 zł
316,99 zł
289,90 zł
389,90 zł

thumbnail
Producent: Smoby

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 14,90 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Dzieci obserwują dorosłych i uwielbiają ich naśladować, tak poznają swoje najbliższe otoczenie i świat. Seria zabawek firmy Smoby, imitujących urządzenia z życia codziennego, a także nawiązujących w swej tematyce do znanych dzieciom miejsc, pozwala na naukę i poznawanie pewnych wartości poprzez zabawę.

Szkoła 410818 to zestaw, dzięki któremu dzieci będą mogły wcielić się w rolę nauczyciela lub ucznia, odtworzą typowy dzień w szkole i zajęcia lekcyjne. Komplet stanowi doskonałą podstawę do przygotowania przedszkolaków do nauki w szkole podstawowej. Zestaw, tworzący bogatą scenerię, składa się z arkuszy umieszczonych w metalowej ramie oraz stabilnych podstawek z zaokrąglonymi narożnikami. Uzupełnieniem są dwie półki, które wzmacniają konstrukcję po rozłożeniu wraz z dwoma koszami do przechowywania akcesoriów. Dzieci znajdą tu wiele cech charakterystycznych dla sali lekcyjnych, m.in. tablicę do pisania i rysowania (magnetyczną lub kredową), zegar do wskazywania i uczenia się godzin, konfigurowalne karty do ustalenia listy obecnych i nieobecnych uczniów, karty do nauki części ciała, urodzinowy pociąg do nauki miesięcy, drzewo pogodowe, koło do nauki czynności, jakie wykonujemy w ciągu dnia o określonych porach i wiele innych. Sceneria łatwo się składa, co ułatwia przechowywanie. 

Zabawa w szkołę to fantastyczny motyw, który ma ogromny wpływ na rozwój społeczny i mentalny dziecka. Sceneria szkoły pozwala młodszym dzieciom na oswojenie się ze  środowiskiem, w którym spędzą wiele lat swojego życia. Odgrywanie ról nauczycieli i uczniów pobudza wyobraźnię, a także nakłania do budowania relacji. Szkoła to miejsce, w którym rodzą się pierwsze znajomości, przyjaźnie, sympatie i antypatie. Dzieci zderzają się w niej z całym wachlarzem emocji, sytuacji. Tu uczą się żyć w grupie, szacunku do innych i zrozumienia świata i otoczenia. Dzięki zestawowi od firmy Smoby, możemy zapewnić naszym pociechom świetną dawkę wielogodzinnej zabawy, która będzie nie tylko ciekawa, ale i edukacyjna na wielu płaszczyznach. 

Zawartość i cechy zestawu:

 • rozkładana sceneria klasy
 • dwustronna tablica do pisania i rysowania (magnetyczna lub kredowa)
 • karty do nauki części ciała
 • urodzinowy pociąg do nauki miesięcy
 • drzewo pogodowe
 • zegar z ruchomymi wskazówkami nauczy dziecko określenia właściwego czasu
 • koło do nauki czynności, jakie wykonujemy w ciągu dnia o określonych porach
 • w zestawie: ściereczka, marker zmazywalny, cyfry i litery magnetyczne, 30 obrazków do zawieszenia za pomocą rzepów
 • zestaw zapoznaje i oswaja dzieci ze środowiskiem szkolnym
 • rozwija kreatywne myślenie
 • pobudza wyobraźnię
 • wzmacnia funkcje poznawcze
 • pełni rolę edukacyjną
 • rozwija społecznie - zabawa w odgrywanie ról

Parametry

Ilość elementów104
Przedział wiekowyod 3 lat
Wiek dziecka3, 4, 5, 6, 7
Wymiaryrozłożone: ok. 135 x 111 cm (S x W); złożone: ok. 41 x 111 cm (S x W)
PłećDziewczynka, Chłopiec
Wymiary opakowania52 x 60 x 14 cm
Waga (kg)6

Smoby to francuska firma z długoletnią tradycją, należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Obecnie to drugi co do wielkości lider produkcji zabawek w Europie. Produkty Smoby cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je wysoka jakość, bezpieczeństwo i trwałość, dzięki czemu trafiły już niemal w każdy zakątek świata. Filozofia firmy została oparta na założeniu, by towarzyszyć dzieciom na każdym etapie ich rozwoju, oferując nowoczesne, kreatywne i niosące przyjemność zabawki, które wywołują jak najwięcej pozytywnych emocji oraz ułatwiają poznawanie i zrozumienie świata. W portfolio firmy znajdziemy całą grupę zabawek outdoorowych (domki ogrodowe, zjeżdżalnie, place zabaw i in.), rowerki, jeździki, traktory, kuchnie, warsztaty, akcesoria dla lalek, piłkarzyki, zabawki i akcesoria dla niemowląt oraz przedszkolaków, stoliki i tablice.


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej