Schleich - Zestaw Zawody jeździeckie 42338

42338

4059433232508

6 szt.

nettobrutto
337,32 zł 414,90 zł

thumbnail
Producent: Schleich S

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 10,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Seria Horse Club zawiera imponującą kolekcję figurek koni z całego świata, a także mnóstwo akcesoriów i budynków, takich jak: stajnie, zagrody, pojazdy, figurki jeźdźców, akcesoria do jazdy konnej, elementy turniejowe, wyposażenie stajni,  pożywienie dla zwierząt. Dzięki tak bogatej ofercie, kolekcjonerzy mogą stworzyć piękne scenerie i kolekcje ulubionych końskich ras.

Zestaw Zawody jeździeckie 42338. Wielkie przedstawienie czas zacząć! Tylko jeździec, który bezbłędnie i w najkrótszym czasie przejedzie tor, będzie mógł stanąć na podium. Na zwycięzcę czeka wspaniały puchar, a koń otrzyma imponujący wieniec na szyję. Zestaw to fantastyczny pomysł na zabawę serią koni. Zawiera mnóstwo niezbędnych akcesoriów i ciekawych elementów, by urządzić zawody jeździeckie.

Zawartość zestawu:

  • altana z podium (wymiary: 34.4 x 20.5 x 22 cm)
  • brama wjazdowa (wymiary: 20.4 x 6.6 x 18.8 cm)
  • 21 przęseł do budowy ogrodzenia
  • przeszkody: zielono-białą stacjonatę, niebiesko-białą stacjonatę, mur, rów z wodą, bramkę
  • maszty i flagi
  • 2 konie
  • 2 jeźdźców
  • 2 siodła i 2 ogłowia z wodzami
  • rozetki, puchar, wieniec
  • naklejki i inne akcesoria tematyczne

Schleich Produktions - und Handelsges. mbH została założona w 1935r. przez Friedricha Schleicha. W latach 60-tych firma rozpoczęła produkcję zabawek, głównie plastikowych figurek znanych i lubianych postaci komicznych, takich jak: Smurfy, pszczółka Maja, Snoopy, rodzina Mapetów i wiele, wiele innych.
W latach 80-tych do oferty wprowadzono figurki zwierząt. Zwierzęce środowisko stało się odzwierciedleniem natury na małą skalę. Począwszy od minionego świata gadów kopalnianych aż do oswojonych i dzikich zwierząt współczesności.
Zwierzęce figurki są tak wierne naturze, jak to tylko możliwe. W ten sposób dzieci poznają bogactwo i różnorodność przyrody.
W kolekcji Schleich są także postaci rycerzy z czasów Średniowiecza oraz bohaterów mitycznych, czy istot ze świata Fantasy, jak elfy, smoki, syreny i inne.
W powstawaniu zabawek Schleich biorą udział dzieci, pedagodzy i rodzice. Dlatego przy tworzeniu figurek zwraca się szczególną uwagę na to, aby były one odpowiednie dla dziecięcych rączek oraz niosły odpowiedni przekaz edukacyjny.
Każda figurka Schleich wykonana jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Starannie odlana z tworzywa, ręcznie pomalowana - wiernie oddaje rzeczywisty wygląd zwierzęcia czy postaci. Materiały, z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej