Promocja
TM Toys - Gra Milionerzy wyzwanie dorośli kontra dzieci 308297 Zobacz większe

TM Toys - Gra Milionerzy Wyzwanie Dorośli kontra Dzieci 308297

308297

Od 8 lat

5908273082974

ponad 30 szt.

nettobrutto
56,10 zł
77,24 zł
69,00 zł
95,00 zł

thumbnail
Producent: Ravensburger

Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą tego producenta.

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 10,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Gra Milionerzy Wyzwanie Dorośli kontra Dzieci 308297 to dynamiczna gra planszowa dla całej Rodziny, w której dorośli i dzieci rywalizują odpowiadając na pytania, jak w popularnym teleturnieju. Wygrana drużyna zdobędzie złoty banknot MILIONERÓW!

Cechy produktu:

 • edycja Rodzinna
 • gra planszowa
 • 4 Koła Ratunkowe z czego aż 3 zupełnie nowe: konsultacja, zamiana pytania, poszukaj odpowiedzi + znane już Koło Ratunkowe 50/50
 • 55 Kart Pytanie i Odpowiedź to Pytania obrazkowe
 • 3 poziomy trudności pytań
 • dwa warianty gry: Dorośli vs Dzieci lub Dzieci vs Dzieci
 • możliwość gry także w dwie osoby
 • od 2 do 4 graczy lub drużyn
 • gra na licencji teleturnieju TVN

Zawartość gry:

 • 1 plansza do gry
 • 330 kart Pytanie i Odpowiedź Dzieci
 • 330 kart Pytanie i Odpowiedź Dorośli
 • 8 żetonów Kół Ratunkowych
 • 2 znaczniki drużyn
 • 4 pionki
 • 1 złoty banknot Milionerów

Dorośli vs Dzieci

Każda drużyna ustala kolejność w jakiej jej członkowie będą odpowiadać na pytania. Raz ustalona kolejność obowiązuje przez całą rozgrywkę (najlepiej usiąść we właściwej kolejności). Pierwszy gracz kladzie przed sobą Znacznik drużyny oraz 4 Żetony Kół Ratunkowych. Przedstawiciel drużyny Dorosłych ciągnie kartę ze środka talii (tak, aby przeciwna drużyna nie widziała treści pytania, ani poprawnej odpowiedzi) i zadaje pierwsze pytanie oraz podaje 4 możliwe odpowiedzi (należy uważać, aby nikt z drużyny Dzieci nie dostrzegł poprawnej odpowiedzi na odwrocie). Pierwszy zawodnik w drużynie Dzieci odpowiada na pytanie. Zawodnik odpowiadający na pytanie, powinien mieć przed sobą położony Znacznik drużyny. Gracze nie mogą konsultować się z drużyną - każdy sam odpowiada na pytanie (chyba, że użyje koła ratunkowego: Konsultacje). Jeśli gracz nie jest pewny odpowiedzi, ma możliwość wykorzystania jednego lub kilku z 4 Kół Ratunkowych: 50/50: zawodnik drużyny przeciwnej, który czyta pytanie, wskazuje dwie błędne odpowiedzi, Konsultacja: gracz może poprosić swoją drużynę o podpowiedź, Zamiana pytania: gracz może poprosić o odczytanie innego pytania, Poszukaj odpowiedzi: gracz może skorzystać z przygotowanej wcześniej encyklopedii, telefonu komórkowego lub komputera, aby znaleźć odpowiedź. Ale uwaga! Ma tylko 1 minutę! Jeśli gracz błędnie odpowiedział na pytanie, pionek pozostaje na tym samym poziomie i następuje kolejka drużyny przeciwnej. Jeśli gracz prawidłowo odpowiedział na pytanie, pionek jego drużyny jest przesuwany na kolejny poziom, a znacznik drużyny otrzymuje następny zawodnik. Drużyna może kontynuować udzielanie odpowiedzi, aż do momentu popełnienia błędu lub kiedy udzieli 5 prawidłowych odpowiedzi z rzędu. Gra przebiega przez kolejne etapy/progi. Dorośli zadają pytania dzieciom, a dzieci dorosłym, dotąd, aż któraś z drużyn osiągnie próg miliona złotych. Zwycięzca otrzymuje złoty banknot Milionerów.

Dzieci vs Dzieci

Zawodnicy jednej drużyny wspólnie odpowiadają na pytania. O wyborze odpowiedzi decyduje Kapitan. Konsultacje w drużynie nie powinny trwać dłużej niż pół minuty. Rozpoczyna drużyna, w której jest młodszy Kapitan. Przedstawiciel przeciwnej drużyny ciągnie kartę ze środka talii i zadaje pierwsze pytanie oraz podaje 4 możliwe odpowiedzi. Po naradzie drużyny Kapitan odpowiada na pytanie. Jeśli drużyna nie jest pewna odpowiedzi, ma możliwość wykorzystania jednego lub kilku z 4 Kół Ratunkowych: 50/50, Konsultacja, Zamiana pytania, Poszukaj odpowiedzi. Koła ratunkowe są jednorazowe - po wykorzystaniu należy odłożyć żeton na planszę, na odpowiednie pole. Drużyna wspólnie decyduje, kiedy użyć koła. Jeśli drużyna błędnie odpowiedziała na pytanie (a jest to pierwsze pytanie w kolejce) - pionek pozostaje na tym samy poziomie i następuje kolejka drużyny przeciwnej. Jeśli gracz prawidłowo odpowiedział na pytanie, pionek jego drużyny jest przesuwany na kolejny poziom, a znacznik drużyny otrzymuje następny zawodnik. Gra przebiega przez kolejne etapy/progi, aż któraś z drużyn osiągnie próg miliona złotych. Zwycięzca otrzymuje złoty banknot Milionerów.

Zasady gry dla 2 graczy

Istnieje możliwość rozegrania gry w dwie osoby. Wtedy 1 gracz pełni rolę drużyny i sam odpowiada na wszystkie pytania, drugi gracz pełni rolę prowadzącego. Po błędnej odpowiedzi gracze zamieniają się rolami.

Parametry

Przedział wiekowyOd 8 lat
PłećDziewczynka, Chłopiec
Wymiary opakowania26 x 38 x 6 cm
Waga (kg)0.5

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej