Polly Pocket - Biwakowy Kamper FTP74

FTP74

od 4 lat

887961650136

5 szt.

nettobrutto
72,36 zł
97,48 zł
89,00 zł
119,90 zł

thumbnail
Producent: Mattel

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 10,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Nadszedł czas na nową przygodę, a lalka Polly jest na nią gotowa! Ubrana w sportowy strój lalka Polly chwyta walizkę i wskakuje do swego kampera! Po dotarciu na kemping 7,5 centymetrowa lalka Polly i miniaturowa laleczka Polly przygotowują się na biwakowanie z klasą! Kamper otwiera się, a lalka Polly może spać na znajdującym się w nim łóżku, przygotować lunch, korzystając z aneksu kuchennego, oglądać „telewizję” w salonie lub zjeść obiad przy stole. Co za przygoda! Gdy lalka Polly jest gotowa, by użyć Minimocy, jej kamper przekształca się w miniaturowy kemping – wystarczy otworzyć skrytkę. Wow! Bagażnik otwiera się, ukazując miniaturowy kemping (wyciągany) z miniaturową laleczką Polly, a także z namiotem, „ogniskiem” i minikajakiem. Odgrywaj transformację lalki Polly w jej miniaturową odpowiedniczkę i ruszaj kamperem ku przygodzie. Zestaw do zabawy z kamperem obejmuje: lalkę Polly o wysokości 7,5 cm z akcesorium, miniaturową laleczkę Polly oraz miniaturowy kemping z namiotem, „ogniskiem” i minikajakiem. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Cechy zestawu:

  • Czas wskoczyć do kampera – lalka Polly jest gotowa na nową przygodę na biwaku! 
  • Po dotarciu na miejsce 7,5 centymetrowa lalka Polly i miniaturowa laleczka Polly przygotowują się na biwakowanie w świetnym stylu!
  • Lalka Polly będzie się tutaj wspaniale bawić – w otwieranym kamperze można spać, skorzystać z aneksu kuchennego, by przygotować lunch lub obiad i zjeść go przy stoliku, a także obejrzeć ulubiony program telewizyjny w salonie!
  • A teraz czas na transformację! Lalka Polly jest gotowa, by użyć Minimocy! Wystarczy otworzyć skrytkę znajdującą się w kamperze, by odkryć miniaturowy (wyjmowany!) kemping dla miniaturowej laleczki Polly
  • Miniaturowy kemping obejmuje namiot, „ognisko” oraz minikajak!
  • Zawiera zestaw kempingowy oraz gadżety umożliwiające transformację: kamper, lalkę Polly o wysokości 7,5 cm z akcesorium, miniaturową laleczkę Polly, 1 strój oraz miniaturowy kemping z namiotem, „ogniskiem” i kajakiem

Parametry

Przedział wiekowyod 4 lat
Wymiaryok. 17 cm (długość pojazdu)
PłećDziewczynka
Wymiary opakowania21 x 31 x 10 cm
Waga (kg)0.5

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej