Spin Master - Gra Otrio Deluxe Wersja drewniana Marbles 6045064

6045064

Od 8 lat

778988163184

11 szt.

nettobrutto
146,26 zł
203,17 zł
179,90 zł
249,90 zł

thumbnail
Producent: Spin Master

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 8,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Gra Otrio Deluxe Wersja drewniana Marbles 6045064. Gotowy na odważne wyzwanie? Rozwiń swoją konkurencyjną stronę dzięki Otrio - grze strategicznej! Aby wygrać, ustaw ciąg 3 bierek, czyli Otrio! Można tego dokonać na trzy sposoby: trzy bierki tej samej wielkości: duże, średnie lub małe - rzędy mogą być pionowe, poziome i ukośne; trzy bierki w porządku rosnącym lub malejącym; trzy koncentrycznie ułożone bierki na jednym polu. gdy ułożysz jedną z kombinacji, krzyknij "Otrio". Jesteś zwycięzcą i przeciwnicy powinni o tym usłyszeć. Zasady są proste, ale gra jest złożona! W zależności od dowcipu przeciwnika może być konieczne wyostrzenie umiejętności strategicznych i ćwiczenie krytycznego myślenia! Otrio to wyjątkowa gra, która jest wciągająca, pełna wyzwań i pięknie wykonana! Oszałamiająca plansza została wykonana z litego drewna, dając graczom eleganckie wrażenie z gry. Pochwal się swoim sprytem w odważnym pojedynku z Otrio!

Zawartość i cechy zestawu:

  • 1 ekologiczna plansza z opalonego bambusa
  • 36 plastikowych bierek w czterech różnych kolorach
  • instrukcja krok po kroku
  • gra przeznaczona dla 2-4 graczy
  • dla dzieci od 8 lat
  • czas rozgrywki ok. 10 minut

Przygotowanie do gry:

Umieść bierki na zewnętrznych polach na planszy. Bierki należy ułożyć według kolorów - fioletowe na jednej stronie, czerwone na drugim itd. 

Przebieg gry:

Wariant dla 2 graczy - Każdy gracz wybiera dwa kolory znajdujące się po przeciwnych stronach planszy. Wygrać można za pomocą dowolnego z wybranych przez siebie kolorów. Zaczyna najmłodszy z graczy, a następnie rozgrywka toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Gracze wykonują kolejne ruchy (jeden ruch na turę), umieszczając bierki na planszy, używając swoich kolorów na przemian.

Wariant dla 3 lub 4 graczy - Każdy gracz wybiera kolor. W przypadku trzech osób bierki w jednym kolorze nie biorą udziału w grze. Zaczyna najmłodszy z graczy, a następnie rozgrywka toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Gracze układają bierki na planszy (jedna na turę)

Jak wygrać:

Aby wygrać, ustaw ciąg 3 bierek, czyli Otrio! Można tego dokonać na trzy sposoby: trzy bierki tej samej wielkości: duże, średnie lub małe - rzędy mogą być pionowe, poziome i ukośne; trzy bierki w porządku rosnącym lub malejącym; trzy koncentrycznie ułożone bierki na jednym polu. gdy ułożysz jedną z kombinacji, krzyknij "Otrio". Jesteś zwycięzcą i przeciwnicy powinni o tym usłyszeć.

Parametry

Przedział wiekowyOd 8 lat
Wiek dziecka8-10, 11-12, 13+
PłećDziewczynka, Chłopiec
Wymiary opakowania38 x 39 x 7 cm
Waga (kg)1.5

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej