Promocja
fullsize/cepia-88432-01.jpg Zobacz większe

Kung Zhu - Estakada 88432

88432

Chwilowo niedostępny

Produkt czasowo niedostępny

nettobrutto
1,54 zł
79,67 zł
1,90 zł
98,00 zł

thumbnail
Producent: Cepia
Marka: Kung Zhu

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 8,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Zwierzątka Zhu to interaktrywne, ruchliwe pupilki, które pozwolą zabawić na długie godziny nawet najbardziej aktywne dzieci. Każde dziecko pokocha te małe, puszyste stworzonka.
Chomiki z serii Kung Zhu z pewnością staną się ulubieńcami chłopców, którzy kochają sport, sztuki walki, wyścigi... Zwierzaki są nieobliczalne i żeby je poznać, trzeba się z nimi zaprzyjaźnić. Wojownicze chomiki potrafią same zmieniać kierunek jazdy, a po zderzeniu z przeszkodą, zawracają i wydają rozmaite dźwięki oraz  waleczne okrzyki. Kung Zhu mogą założyć wyjątkowe zbroje, co pozwoli im przybrać iście bojowy wygląd i prezentować na arenie swoje wrodzone i wyćwiczone umiejętności.
Każdy gryzoń posiada na grzbiecie osobliwe "znamię" i wyjątkowe umaszczenie, co pozwoli odróżnić go od innych zwierzątek. Ponadto dla chomików stworzono wiele akcesoriów. Koncepcja rozbudowy zapewnia mnóstwo możliwości zabawy - poszczególne zestawy i akcesoria można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Po skonstruowaniu własnego zestawu, wystarczy włączyć chomiczka i wpuścić go do środka - natychmiast zacznie korzystać ze wszystkich pomieszczeń i urządzeń, wydając przy tym zabawne dźwięki.

Jednym z wielu akcesoriów, dzięki którym zabawa z chomikami Kung - Zhu  będzie jeszcze bardziej emocjonująca jest Estakada 88432. Ze stanowiska bojowego na szczycie konstrukcji chomiki mają znakomity widok na pole walki. Ostrzał wroga z wierzchołka estakady na pewno doprowadzi Was do zwycięstwa! Zestaw składa się z pomieszczenia centralnego, wieżyczki z karabinem, 4 krytych odcinków rampy i 4 podstawek.

Wymiary opakowania: 30 x 30 x 10 cm

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej