Mega Bloks First Builders - Autobus Szkolny ABC DBK84 81254

44

DBK84 81254

7 szt.

nettobrutto
43,05 zł 52,95 zł

thumbnail
Producent: Mega Bloks

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 8,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Zbuduj wieżę, dom czy samochód - możliwości fantastycznej zabawy są nieograniczone. Mega Bloks seria dla najmłodszych to duże klocki o żywej kolorystyce, znakomicie dopasowane do małych rączek. Dzięki możliwości łatwego łączenia klocków i tworzenia z nich rozmaitych przedmiotów dzieci rozwijają wyobraźnię, pamięć oraz twórcze myślenie.

Zestaw Autobus Szkolny ABC zawiera wszystko, co potrzeba, aby wprowadzić dziecko w cudowny świat nauki, budowy i wyobraźni. Wspólnie z dzieckiem zbudujcie na platformie z kółkami ten przyjazny i uśmiechnięty autobus. Jest to możliwe dzięki dużym, jaskrawym, kolorowym klockom First Builders. Na klockach umieśćcie załączone do zestawu naklejki z literkami i przedmiotami. Klocki są zaprojektowane specjalnie dla małych rączek dzieci. To aż 44 klocki, które pozwalają dziecku zbudować swój własny autobus w sposób, jaki tylko sobie wyobrażą. Klocki idealne dla dzieci w wieku 1-5 lat.

Najważniejsze cechy:

  • Zabawka edukacyjna, pomagająca poznawanie literek i rozwijająca wyobraźnię.
  • Arkusz z naklejkami, dzięki którym możemy udekorować 44 duże klocki First Builders.
  • Wieko opakowania stanowią dwie platformy budowlane, każda w rozmiarze 4x4.
  • Zestaw kompatybilny ze linią klocków First Builders od Mega Bloks– specjalnie przygotowana dla dzieci już od 1 roku życia.
  • Wyprodukowano w Kanadzie - gwarancja jakości.

Zabawa w budowanie klockami First Builders, pozwala dzieciom poznawać świat, uczyć się i rozwijać różnego rodzaju umiejętności. Dzieci rozwijają się jednak w różnym tempie, dlatego pokochają klocki, którymi mogą bawić się na różne sposoby. Najpierw nimi rzucać o podłogę, potem łączyć w pary o takim samym kolorze lub kształcie, a następnie składać proste konstrukcje. Duże i bezpieczne, kolorowe klocki MEGA Bloks First Builders to jedna z tych zabawek, która pozwala rodzicom odkrywać potencjał ich dziecka i stymulować jego prawidłowy rozwój. Dzieci mogą je wkładać do buzi, stukać nimi o podłogę, chwytać je bez obaw o skaleczenie – klocki są wystarczająco duże, trwałe i pozbawione ostrych kantów.

MEGA Bloks First Builders to linia klocków przeznaczona dla dzieci już od 1-go roku życia oraz w wieku przedszkolnym. To zabawki idealne do zabawy i do nauki, wspierają rozwój fizyczny i intelektualny, rozwijają kreatywność. Łatwe do składania a jednocześnie pobudzające wyobraźnię. MEGA Bloks First Builders to pierwsze klocki każdego malucha.

Parametry

Ilość elementów44
Wymiary opakowania29 x 25 x 13 cm
Waga (kg)0.9

Magiczny świat klocków MEGA BLOKS!

Firma MEGA BLOKS to kanadyjski producent zabawek, sięgający swoją tradycją do lat 60-tych XX wieku. Poprzez wytrwałą i dynamiczną pracę, MEGA BLOKS stworzył markę, która cieszy się doskonałą popularnością na całym świecie. Klocki MEGA BLOKS to świat kreatywnych i edukacyjnych zabawek, w którym każde dziecko odnajdzie wspaniałą zabawę.

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej