Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Tabela przedstawia koszty i sposoby wysyłki paczek w zależności od firmy spedycyjnej, formy płatności i kwoty zamówienia.
Tabela nie obowiązuje dla produktów wysoko gabarytowych (np. zabawki ogrodowe). Koszty wysyłki podane są w tych przypadkach indywidualnie, przy opisie produktu.

TabelkaTabelka

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie
Sklep Kraina Zabawy
ul. Wrzosowa 4
62-040 Puszczykowo

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. w godz. 9.00 - 17.00
Soboty w godz. 10.00 - 14.00

Jeśli uznałeś, że zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań lub z innych przyczyn chciałbyś go oddać, jako Konsument lub korzystająca z tożsamych praw osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą w rozumieniu Regulaminu, możesz to uczynić w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Zasady zwrotu towaru:

 1. Wypełnij dokładnie formularz zwrotu (to ważne, by proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo) i poinformuj nas o zamierzonym odstąpieniu od umowy (masz na to 14 dni od dnia otrzymania przesyłki) wysyłając e- maila na adres: zwroty@krainazabawy.pl
 2. Spakuj zwracany produkt do paczki (pamiętaj, by dokładnie zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniem) i dołącz do niej formularz zwrotu (masz na to 14 dni od dnia poinformowania nas o odstąpieniu od umowy).
 3. Zaadresuj przesyłkę:

  Magazyn KrainaZabawy
  Ul. Wrzosowa 4
  62-040 Puszczykowo
  Z dopiskiem ZWROT

Jeżeli jesteś Konsumentem lub korzystającą z tożsamych praw osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą jedyny koszt jaki ponosisz - to koszt przesyłki zwrotnej zakupionego towaru.

Po otrzymaniu zwrotu, nasz magazyn w ciągu 2-3 dni sprawdzi jego stan. Jeżeli towar spełnia warunki zwrotu zakupów, wówczas dokonamy zwrotu zapłaty na wskazane przez Ciebie konto (maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwrotu).

Poniżej przedstawiamy informacje prawne, obowiązujące w naszym kraju, dotyczące zwrotów towaru. Przedstawiamy pełną informację dotyczącą zwrotów. W przypadku wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem pod nr tel.: 61 8 99 111.

Zasady zwrotu

Dysponując numerem paczki / listu przewozowego, który został wysłany do Ciebie za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-mail, możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Wybierz logo właściwego operatora logistycznego.

DHL GLS

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności.

Przy odbiorze (za pobraniem)

zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie Punktu Odbioru Osobistego. W wybranych przypadkach sklep KrainaZabawy zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przelew

zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym KrainaZabawy, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność online

to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez Przelewy24. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność kartą (Visa, Mastercard)

na platformie Przelewy24 transakcje są zabezpieczone 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Możliwe są transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.