fullsize/brio-33287.jpg Zobacz większe

Brio Network - Emo i skrzynka e-mail 33287

33287

2-4 lat

Chwilowo niedostępny

Produkt czasowo niedostępny

nettobrutto
32,52 zł 40,00 zł

thumbnail
Producent: Brio

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 8,99 zł
Przesyłka kurierska
(pobranie)
od 17,50 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Oto wyjątkowa skrzynka e-mailowa i obsługujący ją e-mailowy oficer - EMO. Jego ukryty talent to bezpieczne dostarczanie wiadomości z prędkością światła. Jednak zanim pomożesz Emo otworzyć wiadomość, upewnij się, że nie kryje się w niej jakiś wirus!!!
W skład zestawu wchodzi skrzynka mailowa, figurka EMO i jedna wiadomość w postaci karty. Wystarczy, że umieścisz Emo i wiadomość na skrzynce, a usłysz zabawną treść maila.

BRIO Network - nowa generacja.

BRIO Network to seria, która powstała w oparciu o oryginalne wartości, stworzone, by budować nową wyobraźnię. Seria przedstawia plastikowo-drewniane postaci, pojazdy, tory, uchwyty i huby, utrzymane w wesołej i żywej kolorystyce, które można dowolnie łączyć i kolekcjonować. To interaktywna zabawa z dźwiękiem i światłem.

We wnętrzu twojego komputera istnieje fantastyczny świat małych stworków zwanych Networkers (Sieciakami). Te sympatyczne drewniane istotki są niezwykle błyskotliwe, pracowite i zawsze służą pomocą. Codziennie obsługują twoją skrzynkę emailową, oczyszczają komputer z niepotrzebnych śmieci, prowadzą prace poszukiwawczo-badawcze. Obok pożytecznych Sieciaków istnieją Wirusy, Robaki i Pasożyty, które psują i niszczą wszystko, co napotkają w sieci.
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co dzieje się za twoim monitorem, to znaczy, że zrobiłeś pierwszy krok, by poznać krainę Network. Zwykle Sieciaki zajmują się swoimi sprawami we wnętrzu komputera, są niezauważalne. Ale teraz, po raz pierwszy, wyszły na zewnątrz i żyją pośród nas. Nikt nie wie, dlaczego...
I chociaż Sieciaki zostały zainspirowane komputerowym światem, to wcale nie potrzebujesz komputera, by się z nimi pobawić.

Parametry

Przedział wiekowy2-4 lat
Baterie3 x AAA
Efekty dźwiękoweTak
Wymiary opakowania0 x 0 x 0 cm
Waga (kg)1

BRIO jest jedną z najbardziej znanych na świecie firmą, której celem jest przekazanie najwspanialszych wartości, jakie można dać dziecku: Wiedza! Bezpieczeństwo! Radość zabawy! Tworzone z najwyższej jakość materiałów zabawki, gwarantują nie tylko bezpieczeństwo i komfort zabawy, ale także mają ogromne znaczenie we wspieraniu rozwoju dzieci na każdym etapie.
Ogromne, ponad 100-letnie doświadczenie pozwala konstruktorom BRIO na tworzenie zabawek, które z jednej strony nawiązują i szanują tradycję, a z drugiej spełniają oczekiwania współczesnych rodzin. Produkty BRIO wyrabiają już u najmłodszych różnego rodzaju ważne umiejętności, a starsze dzieci zachęcają do rozwijania kreatywności przy zabawie w budowanie i przy układaniu kolejki.


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej