Lista produktów producenta Smoby

Smoby

Smoby to francuska firma, która od 1978 roku produkuje różnorodne zabawki dla dzieci – obecnie należy do niemieckiego koncernu Simba-Dickie Group. Produkty Smoby cieszą się dużym uznaniem w Europie, ponieważ wyróżnia je wysoka jakość, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Wśród wytwarzanych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych zabawek Smoby warto wymienić domki i zabawki ogrodowe, warsztaty dla małych majsterkowiczów, sprzęty AGD, meble i akcesoria idealne do zabawy z w dom, jeździki i hulajnogi, zestawy do odgrywania ról, akcesoria dla niemowląt i serie produktów na licencjach popularnych bajek: Świnki Peppy, Boba Budowniczego czy Krainy Lodu.

Zalety produktów marki Smoby

Zabawki oferowane pod marką Smoby mają wiele zalet. Przede wszystkim są wytwarzane z myślą o potrzebach i zainteresowaniach dzieci w różnym wieku, pozwalając im na rozwijanie swoich umiejętności podczas wielogodzinnych, wciągających zabaw. Ponadto Smoby ceni się je za estetykę i dbałość o detale – zabawki do złudzenia przypominają prawdziwe sprzęty, narzędzia i inne przedmioty domowego użytku, co czyni zabawę w odgrywanie ról znacznie bardziej atrakcyjną.

Produkty Smoby przeznaczone do ogrodu umożliwiają najmłodszym bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu, zachęcając do ruchu, ćwiczenia równowagi i siły oraz kreatywności. Doskonale sprawdzą się nawet w najmniejszym ogrodzie, a także jako wyposażenie żłobków, przedszkoli i klubów malucha. Solidne elementy z tworzywa łatwo umyć i przenieść, niestraszne im zróżnicowane warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, a przy tym dobrze się prezentują.