Lista produktów producenta Little Tikes

Little Tikes

Little Tikes to amerykańska marka zabawek należąca do firmy MGA Entertainment (w której asortymencie znajdują również takie hity jak Bratz, L.O.L. Surprise czy Rainbow High). Jej oferta obejmuje przede wszystkim szeroki wybór zabawek ogrodowych – małe plac zabaw i domki dla dzieci z tworzywa sztucznego, a także dmuchane zamki, trampoliny, piaskownice, zjeżdżalnie, pojazdy czy plastikowe meble przeznaczone dla młodszych dzieci (od 2 do 6 lat). Ponadto Little Tikes to sporych rozmiarów zabawki do użytku domowego – w pełni wyposażone kąciki kuchenne czy bujaki, a także instrumenty muzyczne i wiele innych.

Funkcjonalne produkty Little Tikes pozwalają dzieciom w bezpieczny sposób spożytkować nadmiar energii i rozwijać umiejętności motoryczne zarówno w domu, jak i na dworze. Sprawdzają się również doskonale jako zabawki żłobkowe i przedszkolne.

Stwórz domowy plac zabaw z Little Tikes!

Twoja pociecha ma niespożyte pokłady energii i uwielbia się bawić? Podaruj jej praktyczne zabawki Little Tikes, które ułatwiają poznawanie świata, pozwolą odgrywać różne role, a przede wszystkim wspierają rozwój fizyczny, dostarczając przy tym mnóstwa świetnej zabawy. Zjeżdżalnie, piaskownice i huśtawki są bezpieczne, a przy tym lekkie i łatwe do utrzymania w czystości. Starsze dzieci z pewnością ucieszą się z rowerka lub hulajnogi, podczas gdy młodsze nie będą chciały zejść z kolorowych bujaków i jeździków. Wśród produktów Little Tikes z pewnością znajdziesz zabawki, które idealnie trafią w gust i potrzeby twojego malucha, umożliwiając mu świetną zabawę, a tobie dając odrobinę wytchnienia.