Lista produktów producenta Fisher Price

Fisher-Price

Fisher-Price to amerykańska marka obecna na rynku od niemal 100 lat, a dokładnie – założona w 1930 roku. Od tamtej pory firma stworzyła ponad 5 tysięcy różnych zabawek! Słynie z produktów dla najmłodszych dzieci – od urodzenia do wieku przedszkolnego. Zabawki Fisher-Price powstały, by wspierać wszechstronny rozwój maluchów poprzez zabawę. Wśród najpopularniejszych znajdują się interaktywne i edukacyjne zabawki na baterie, sortery, pchacze, sensoryczne maty i przytulanki, klocki Mega Bloks czy pociągi na licencji bajki „Tomek i Przyjaciele”.

Zabawki Fisher-Price są cenione za dużą wytrzymałość i wysoką jakość wykonania. Są bezpieczne dla najmłodszych i uzyskują wszystkie wymagane certyfikaty. Produkty tej marki od lat cieszą się dużym zainteresowaniem – można je znaleźć niemal w każdym domu, w którym są małe dzieci.

Za co dzieci kochają zabawki Fisher-Price? 

Dla większości dzieci zabawki Fisher-Price są fascynujące i zajmują je na dłuższy czas. Maluchy lubią wciskać guziki, słuchać melodyjek i nagranych wypowiedzi, a także obserwować migające światełka. Przyciągają je także wyraziste kolory i liczne funkcje elektronicznych zabawek. Z kolei sensoryczne maty i przytulanki pozwalają niemowlętom do woli dotykać, gryźć i ściskać materiały o różnych fakturach, ćwicząc przy tym poznawanie świata różnymi zmysłami. Wszystko to sprawia, że na widok zabawki Fisher-Price na buzi najmłodszych pojawia się szeroki uśmiech!

Rodzice z kolei doceniają edukacyjne walory tych produktów. Przy okazji zabawy dzieci poznają kształty, kolory, litery czy cyfry, a także uczą się piosenek czy prostych rymowanek.