Dostępność
Producent
Marka
Płeć
Efekty
Figurki Schleich. Twój własny zwierzyniec

Figurki Schleich. Twój własny zwierzyniec

Znaczna większość dzieci uwielbia zwierzęta i chętnie zbiera je w różnej postaci zabawkach. Często bywa tak, że właśnie kolekcjonowanie przedmiotów i tworzenie z nich zestawów to największa atrakcja. Maluchy uwielbiają również zabawki, które można łączyć na wiele sposobów, tworzyć nowe zbiory i różne historie. Taką możliwość dają figurki Schleich, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dziewczynek i chłopców w każdym wieku.

Powrót do dzieciństwa

Powrót do dzieciństwa

Rodzinne spędzanie czasu to z całą pewnością najciekawsza forma wypoczynku i relaksu. Zabawy z dziećmi urozmaicą nam każdą wolną chwilę, nie tylko podczas jesienno-zimowych wieczorów, ale także podczas nieobecności spowodowanej dłuższą chorobą. Ponadczasową zabawą , która łączy pokolenia jest układanie klocków Lego.

Kup zabawki i dołącz do Psiego Patrolu

Kup zabawki i dołącz do Psiego Patrolu

Od czasów swojej premiery sześć lat temu serial Psi Patrol podbija szturmem serca przedszkolaków na całym świecie. Przygody ośmiorga bohaterskich szczeniąt, które zawsze są gotowe nieść pomoc potrzebującym, mają wielką rzeszę fanów. Serial emitowany jest w 160 krajach!

Magia kucyków My Little Pony

Magia kucyków My Little Pony

Zwolennicy naturalnych, drewnianych zabawek często zarzucają kucykom z serii „Mój Mały Kucyk”, że są plastikowe, nudne i niczego nie uczą. To nieprawda! Kucyki to postacie z serialu i bajek, które pojawiły się na ekranach już 1983 roku. Bajkowe koniki przeżywają różne przygody w swoim magicznym świecie, a każda część porusza tematy takie jak: przyjaźń, tolerancja, dobro, szczerość i wiele innych ważnych kwestii. My Little Pony uczy dzieci budowania relacji międzyludzkich i pokazuje, że warto...

My Littlest Pet Shop. Mania kolekcjonowania

My Littlest Pet Shop. Mania kolekcjonowania

Zwierzątka Littlest Pet Shop stały się prawdziwym hitem, od kiedy tylko pojawiły się na rynku. Ciekawostką jest to, że zostały wyprodukowane jako postacie z lubianej przez dzieci bajki. To popularność zabawek sprawiła, że w 2012 roku nakręcono o nich serial! Warto poznać je nieco bliżej.

Fenomen lalki Barbie

Fenomen lalki Barbie

Lalka Barbie stała się ikoną popkultury. Niewiele osób wie o tym, że niedługo skończy 60 lat! W Polsce stała się dostępna dużo później niż za oceanem i na zachodzie Europy, jednak szybko podbiła serca małych Słowianek. Barbie radzi sobie zresztą równie dobrze na całym świecie. W czym tkwi jej fenomen?

Dlaczego wszyscy kochamy klocki Lego?

Dlaczego wszyscy kochamy klocki Lego?

Lego to prawdopodobnie najsłynniejsze klocki na świecie. Wiele osób twierdzi, że z Lego się nie wyrasta. Chociaż jest to zabawka dedykowana dzieciom, wielu dorosłych wciąż buduje wymyślne konstrukcje i bierze udział w konkursach na najciekawszą budowlę. Prawdopodobnie nie istnieje też dorosły, który odmówiłby wizyty w Legolandzie. Nawet, jeśli nie posiada dzieci!


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej