Carrera GO!!! Plus - Szyna Pit-Stop-Game 61664 Zobacz większe

Carrera GO!!! Plus - Szyna Pit-Stop-Game 61664

61664

Od 6 lat

4007486616646

Chwilowo niedostępny

Produkt czasowo niedostępny

nettobrutto
88,54 zł
97,48 zł
108,90 zł
119,90 zł

thumbnail
Producent: Carrera

Opcje dostawy dostawa

Odbiór w sklepie
Puszczykowo, ul. Wrzosowa 4
0,00 zł
Przesyłka kurierska
(zapłata z góry)
od 10,99 zł

Opis produktu

Masz pytania
lub wątpliwości?

Zadzwoń do nas!

61 89 99 111

lub napisz:
kontakt@krainazabawy.pl

Carrera GO!!! PLUS to system startowy do Świata Wyścigów Carrera, stworzony w skali 1:43. Jest to system Carrera GO!!! wzbogacony o Pit Stop i moduł Bluetooth pozwalający na współpracę poprzez bezpłatną aplikację z urządzeniami dotykowymi z systemem iOS i Android. Dzięki aplikacji musimy podczas wyścigu przeprowadzać dodatkowe czynności na telefonie lub tablecie które uatrakcyjniają zabawę. Do dyspozycji mamy kilka trybów zabawy - nawet wyścig dla 1 zawodnika ( wyścig z duchem ).

Gra Pit-Stop jest rozszerzeniem zestawu i oferuje dodatkowe ekscytujące zadania w stanowisku obsługi technicznej pojazdu.

Pit stop, czyli stanowisko obsługi technicznej losowo generuje dodatkowe zadania w trakcie wyścigu. Zadania te wskazywane są przez podświetlenie odpowiednich pól pit stopu – „engine damage” (uszkodzenie silnika), „fuel gauge” (tankowanie), „tyre change” (zmiana opony) lub „APP” (dodatkowa gra, o ile tor podłączony jest do urządzenia mobilnego). Kierowca powinien jak najszybciej zatrzymać pojazd w obszarze stanowiska obsługi technicznej, wskazanym przez kolorowe znaki. Po poprawnym zatrzymaniu pojazdu, auto jest automatycznie prowadzone na koniec pasa technicznego i rozpoczyna się dodatkowe zadanie.

Aplikacja Carrera GO!!! Plus

Darmowa aplikacja Carrera GO!!! Plus oferuje dodatkowe gry cyfrowe, które mogą być rozgrywane w trakcie wyścigu na torze. Po zainstalowaniu aplikacji gry są rozsyłane do losowo wybranych kierowców podczas wyścigu. Gdy gra zostanie wysłana, pojazd wybranego kierowcy zostaje zatrzymany (w połączeniu z grą Pit Stop, kierowca musi zatrzymać pojazd w podświetlonym obszarze pit stopu). Zadanie musi zostać wykonane najszybciej jak to możliwe, ponieważ dopiero po jego zakończeniu kierowca może wznowić wyścig.

Parametry

Przedział wiekowyOd 6 lat
Wiek dziecka6, 7, 8-10, 11-12, 13+
PłećChłopiec
Wymiary opakowania29 x 40 x 5 cm
Waga (kg)0.7

Możesz polubić także


Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

Wysyłka w ciągu 24 godzin

Czytaj więcej
Formy płatności

Formy płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności

Czytaj więcej
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarancja bezpiecznych zakupów i ochrona danych osobowych

Czytaj więcej
Kontakt

Kontakt

Tu znajdziesz kontakt do sklepu i ważne informacje związane z obsługą Klienta

Czytaj więcej