Filtry

Dostępność

Brak wyboru

Producenci

Brak wyboru

Marki

Brak wyboru

Wiek dziecka

Brak wyboru

Płeć

Brak wyboru

Efekty

Brak wyboru

Zdalnie Sterowane RC (0)

Brak dostępnych produktów

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.Zabawki zdalnie sterowane

Zdalnie sterowane zabawki to masa radości dla dzieci, nastolatków... i nie tylko – nie od dzisiaj wiadomo, że taka zabawa wciąga również całkiem poważnych dorosłych. I nic dziwnego, ponieważ sterowanie terenowym czy wyścigowym pojazdem za pomocą pilota dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji i stanowi ciekawe wyzwanie. Zabawki zdalnie sterowane to nie tylko wszelkiej maści samochody, ale również maszyny budowlane i latające: drony, helikoptery i wiele innych. Szeroki wybór modeli sprawia, że łatwo dobierzesz je do zainteresowań i możliwości motorycznych dziecka. Zabawki RC to doskonały pomysł na prezent zarówno dla przedszkolaka, jak i nastolatka!

Najważniejsze zalety zabawek RC 

Zabawki RC mają wiele zalet. Przy okazji wciągającej zabawy wspierają rozwój dziecka na wielu płaszczyznach, m.in.:

  • rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową;
  • ćwiczą refleks i zdolności manualne;
  • uczą przewidywania i planowania;
  • rozwijają orientację przestrzenną.

Ponadto zabawki zdalnie sterowane zachęcają do przebywania na świeżym powietrzu i wspólnej zabawy z rodziną czy kolegami. Pasjonujące wyścigi pomagają dzieciom przyswoić zasady zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa. Warto podkreślić, że pojazdy RC są przeznaczone nie tylko dla chłopców – z pewnością zainteresują niejedną dziewczynkę, której chwilowo znudziła się zabawa lalką Barbie.

Zabawki RC, które znajdziesz w naszej ofercie, to wysokiej jakości pojazdy i maszyny przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Są bezpieczne, trwałe i odporne, a dołączone do nich baterie zapewniają długi czas emocjonującej zabawy. Spraw radość swojemu dziecku, dając mu zdalnie sterowaną zabawkę, i obserwuj, jak bawiąc się nią, rozwija cenne umiejętności.